Vánoce

Podle Pinterestu jsou slunečnicové stromy nejnovější vánoční trend

Zdobení bylo vždy důležitou součástí přípravy domova na svátky a v době sociálních médií je tak snadné najít inspiraci na dosah ruky. Letos nám sociální média pomohla najít několik neuvěřitelných stromků: Na našich instagramových kanálech jsme viděli duhové stromy, halloweenské stromy a dokonce stromy s jednorožci. Jak se blíží svátky, přidáváme na náš seznam trendů vánočních stromků další sváteční provedení: Slunečnicové stromky.

Loni jsme byli posedlí trendem květinových vánočních stromků. A letos v létě jsme si všimli slunečnicových polí na celém Instagramu, protože se rychle staly nejoblíbenějším cílem letních fotografií. Zdálo se tedy přirozené, že se tento trend rozšíří i na vánoční stromky. Podle zprávy Pinterestu o svátcích 2019 se vyhledávání slunečnicových stromků zvýšilo o 66 % a my chápeme proč. Tyto stromky lze snadno obnovit pomocí ozdob, které již máte – stačí přidat několik dalších položek z obchodu (myslím falešné slunečnice a širokou pytlovinou stuhu) a vzhled je kompletní. Zatímco Pinterest tento trend ohlásil, je jasné, že uživatelé Instagramu na něj naskakují také. Pro inspiraci jsme shromáždili čtyři naše oblíbené slunečnicové vánoční stromky.

Tento stolní stromek posetý umělými slunečnicemi a mašlemi z pytloviny je ideální pro dodání rustikálního kouzla vaší sváteční výzdobě. Chcete-li znovu vytvořit tento vzhled, nahraďte běžný věnec pytlovinou a rovnoměrně propleťte větve. Vyplňte ji umělými květy slunečnic. Na hrstce řezaných květin ponechte listy – dodají další vrstvu textury a kontrast proti stálezeleným větvím. Vzhled doplní různé matné, třpytivé a lesklé ozdoby.

Koupit: 3ft Pre-Lit Slim Alberta Spruce Clear Lights Artificial Christmas Tree, $25, Target

Tento stromek zdobený třpytivými ozdobami ze sněhových vloček, větvičkami umělé zeleně a slunečnicemi připomíná pozdní letní dny. Použití teplých, dřevitých barev vytváří přirozený efekt – ještě více upozorňuje na pozinkovaný kovový límec. Zkuste přidat nádech venkovského stylu a vyrobte si vlastní límec na košík – stačí k tomu dva jednoduché kroky.

Tento stromeček s hřejivými světýlky a třpytivou stuhou je ideální pro vystavení na verandě. Líbí se nám nadrozměrná slunečnice na vrcholu stromu a různé velikosti květů slunečnic. Přidané akcenty, jako je kostkovaná přikrývka na stromek, táhnou celý vzhled dohromady. Zakupte si sukni (například tuto 48palcovou sukni na vánoční stromek, 30 dolarů, Target) nebo si vyrobte vlastní sukni na stromek DIY z oblíbeného materiálu.

Ať už chcete ozdobit vánoční stromek slunečnicemi, rohy jednorožců nebo tradičními červenými a zelenými ozdobami, stále máte spoustu času najít inspiraci.