Vánoce

Dárky Smart Home Tech: 15 skvělých a praktických dárků pro muže, ženy a děti

1. Dálkové ovládání vody: časovač hadicové baterie B Hyve

.

Koupit: B-hyve Hose Faucet Timer, od 69 USD

2. Přenosná nabíječka:

Užívání si pobytu v přírodě a plně nabitých zařízení nemusí být jen variantou „buď, anebo“. Tato dobíjecí powerbanka dokáže na jedno nabití dodat šťávu jednomu tabletu nebo dvěma smartphonům a vestavěný solární panel slouží jako sekundární způsob dobíjení, pokud není v dosahu zásuvka.

Koupit: The Beam, 25 dolarů

3. Hlasová asistence:

Hlasová služba: Amazon Echo Plus

Proměňte svůj dům v nejchytřejší domácnost v bloku s pomocí zcela nového hlasového asistenta Amazon Echo Plus. Jistě, můžete se Alexy zeptat na počasí a přehrávat hudbu – prémiové reproduktory poháněné společností Dolby se postarají o skvělý zvuk jakéhokoli zvuku – ale můžete také ovládat kompatibilní zařízení, jako jsou chytrá světla, termostaty a dveřní zámky, aniž byste hnuli prstem. A díky sedmi mikrofonům vás Alexa uslyší z libovolného směru, i když hraje hudba. Vskutku chytrá domácnost.

Koupit: Echo Plus, 150 dolarů

4. Žárovky:

Žárovky Philips Hue

Tohle je pro mistry náladového osvětlení nebo pro ty, kteří mají rádi pohodlí propojeného osvětlení. Ztlumte světla v kuchyni pro romantickou večeři, rozjasněte ložnici před tím, než vylezete z peřin, nebo osvětlete exteriér svého domu – to vše pomocí hlasu.

5. Zvlhčovač vzduchu: Rowenta Aqua Perfect

Sezónní potíže nemusí zhatit sváteční oslavy. Zklidněte suchou zimní pokožku a ucpané dutiny pomocí elegantního zvlhčovače vzduchu s dotykovým ovládáním, který automaticky přizpůsobí své nastavení teplotě v místnosti. Díky skládacím rukojetím ho můžete snadno přenášet po domě.

6. Hlasové ovládání zásuvek: Chytrá zásuvka Amazon

Zvyklé uživatele potěší chytrá zásuvka Amazon Smart Plug, která pomocí WiFi a aplikace Alexa hlasově ovládá spotřebiče, světla a ventilátory. V několika jednoduchých krocích si nastavíte rutinu (kdo si dá kávu?) a užijete si čas navíc s ranními novinami.

Koupit: Amazon Smart Plug, 25 dolarů

7. Hands-free přehrávač médií:

Vezměte si popcorn a pohodlně se usaďte. Fire TV Cube od Amazonu vám umožní ovládat televizor hlasem. Vyhledávejte filmy a pořady nebo ji požádejte o přehrávání, pozastavení, přeskočení nebo úpravu hlasitosti, aniž byste museli hnout prstem.

8. chytrý televizní soundbar: Sonos Beam

Pokud chcete do svého domova (nebo jeskyně) dostat zvuk jako z kina, vyzkoušejte nový Sonos Beam. Můžete s ním streamovat televizi a filmy, rádio, podcasty, videohry a audioknihy. Jeho kompaktní rozměry nenaruší ani vaše interiérové feng-šuej.

9. Teploměr na grilování: Weber i-Grill Mini

Nová nablýskaná hračka pro mistry grilování, která vás zbaví dohadů při grilování. Tento teploměr s technologií bluetooth vás prostřednictvím chytrého telefonu upozorní, kdy je jídlo připraveno ke konzumaci, takže můžete strávit méně času dohledem nad grilem a více času vychutnáváním oblíbených grilovacích receptů.

10. Zámkový systém: Zámek August Lock Smart Lock Pro + Connect

Dnešní uzamykací systémy vám mohou poskytnout více než jen klid, ale také pomoc s nákupem. Funkce „automatického odemykání“ rozpozná, když se blížíte, a odemkne dveře, jakmile se přiblížíte. Další dvě věci, které se vám na tomto chytrém zámku líbí: Připojuje se k zámku, takže můžete vylepšit svůj stávající zámek (a vaše klíče budou stále fungovat), a můžete hostům (například venčiteli psů nebo dodavateli) umožnit dočasný přístup pomocí digitálních klíčů.

11. Otevírání garáží: Chytrý otvírač garážových vrat MyQ

Pokud letos prostě nemáte v plánu kompletní přestavbu garáže, buďte v klidu. S tímto skvělým otvíračem můžete dát svým standardním garážovým vratům inteligentní úpravu za méně než 100 dolarů.

12. Chytrý termostat: ecobee3 lite

Recenzenti si tento oblíbený termostat chválí pro jeho snadnou instalaci a kompatibilitu s řadou chytrých systémů včetně Apple, Amazon, Google, Microsoft, Samsung, Wink a IFTTT.

13. Bezdrátová vnitřní/venkovní kamera:

Bezpečnostní systém Arlo Technologies

Chcete mít svůj domov pod dohledem, i když jste pryč? Sledujte zásilky a příchody a odchody pomocí diskrétní vnitřní a venkovní kamery. Tato bezdrátová kamera odolná proti povětrnostním vlivům šetří energii baterie tím, že nahrává pouze tehdy, když zaznamená pohyb. Další bonus: noční vidění!

14. Tablet vhodný pro děti:

Tablet Fire HD 8 Kids Edition: dětská edice

Ptáte se, co je na nejnovějším tabletu Amazonu pro děti tak skvělého? Ke každému plně vybavenému zařízení je dodáván rok služby FreeTime Unlimited, která je plná knih, her a filmů určených výhradně pro nejmenší. Pokud vás to nepřesvědčí, abyste si iPad nechali pro sebe, neklouzavé pogumované pouzdro a dvouletá záruka výměny bez otázek by měly stačit.

15. Chytrý monitorovací systém pro domácnost:

Nenechte se zmást malou velikostí zařízení Notion. Jeho subtilní senzory velikosti Oreo dokáží detekovat únik vody, otevřené dveře, změny teploty a zvukové alarmy a následně odeslat upozornění do telefonu.