Vánoce

Vyrobte si recyklovaný vánoční přání

Je těžké se rozloučit se starými pohlednicemi. Místo toho použijte děrovačku na kruhy o průměru 2 palce a vyrobte si barevné ozdoby ve tvaru koule.

Přijímání vánočních přání od přátel a rodiny je jednou z mých nejoblíbenějších částí svátků. A pokud jste na tom podobně jako já, vyhazovat tu hromadu na konci sezóny se mi zdá špatné. Letos si vzpomínky uchovám a hromadu využiji díky tomuto kreativnímu nápadu na vánoční tvoření.

Jak vyrobit ozdobu na vánoční přání

Potřebné zásoby

 • Různé papírové kartičky
 • 2palcová děrovačka na papír ve tvaru kruhu
 • Malá řezací podložka
 • Řemeslnický nůž.

  Pokyny krok za krokem

  Krok 1: Příprava kruhů

  Pomocí 2palcového děrovače kruhů (14 USD, Hobby Lobby) vyrazte z karet 20 kruhů. Na zadní stranu každého kruhu nakreslete rovnostranný trojúhelník, který zasahuje až k okrajům. Na řezací podložce (29 dolarů, The Home Depot) proveďte řemeslnickým nožem obtahování, přičemž dávejte pozor, abyste kartu neprořízli. Strana se vzorem každého kruhu směřuje nahoru, okraje opatrně ohněte nahoru podél naznačených čar a vytvořte záložky. (Každý kousek by měl vypadat jako plochý trojúhelník se třemi zaoblenými okraji nebo záložkami přeloženými nahoru.)

  Krok 2: Lepení

  Přilepte jednu záložku kruhu k libovolné záložce jiného kruhu. Opakujte, abyste vytvořili řetěz 10 kroužků v přímce. To bude středový pás koule. Přilepte za tepla dvě

  záložky každého z pěti kruhů k sobě, aby vznikl kruh. Zopakujte postup se zbývajícími pěti kusy a vytvořte druhý kruh. Středy kruhů vyklopte nahoru, aby vznikl tvar kopule.

  Krok 3: Přidání závěsu