Vánoce

31 snadných značek vánočních dárků

Zobrazit vše “ data-tracking-zone=“start-slideshow“> Spustit prezentaci

1 z 31

Nápad na dárek

2 z 31

Zelený dárkový topper

Chcete-li vyrobit tuto ozdobu, nastříkejte dva kovové kroužky zlatou barvou a nechte je zaschnout. Nahoře je svažte úzkou stuhou. Na spodní část kroužků připevněte drátem malé kousky stálezelených větviček a malé šišky. Kroužky připevněte k zabalenému balíčku pomocí třpytivé stuhy.

Tip redakce: Naše prsteny byly před lakováním stříbrné. Pokud dáváte přednost stříbrno-bílé kombinaci, nechte je nenatřené.

3 z 31

Nadstavec na vykrajování sušenek

4 z 31

Ornament Topper

5 z 31

Obalování sněhových vloček

Zajímavost balíčku dodáte připevněním libovolného počtu stužek v závislosti na velikosti balíčku. (My rádi používáme nestejný počet a měníme umístění ozdob sněhových vloček.) Konce pásků na zadní straně překryjte a zajistěte je tavným lepidlem. Pro každý pásek ustřihněte délku řasové lišty nebo pozlátkové girlandy. Vystřeďte ji na stuhu a přilepte na zadní stranu. Na vrchol každé stuhy přilepte za tepla plastovou nebo akrylovou ozdobu sněhové vločky.

6 z 31

Dárkový štítek s hračkou

7 z 31

Sweater Patterned Tag

Milujeme jasnou, ručně kreslenou kvalitu těchto zábavných visaček! Štítek se vzorem svetru můžete použít k vylepšení jakéhokoli pevného balicího papíru a doplnit ho mašlí z příze nebo provázku. A jsme si docela jistí, že visačka se stromkem je tak roztomilá, že se bude hodit k jakémukoli druhu balicího papíru.