Vánoce

8 Rodinné vánoční pyžama sady zůstat roztomilý a útulný v této sezóně

Související položky

Rodinná vánoční pyžama

Tato sada je ideální pro rodinné fotografie. Na pyžamu jsou různá zvířata, včetně žiraf, slonů a zeber, která mají na hlavě santovské čepice. Dodávají se v několika velikostech pro každou osobu a jsou vyrobena ze 100% bavlny, kterou lze prát v pračce a sušit v sušičce. Všechny jsou dvoudílné s výjimkou dětské verze, která je jednodílná.

Koupit: Dámská sada Safari se zvířaty (20 dolarů, Target)

Koupit: (25 dolarů, Target)

Koupit: (15 USD, Target)

Koupit: (12 USD, Target)

Dětská vánoční pyžama

Než se na film podíváte, nezapomeňte své děti obléknout do těchto pyžam. (Tato dvoudílná sada je vyrobena z bavlny, kterou lze prát v pračce a sušit v sušičce, a jsou v ní všechny postavy z klasického příběhu Dr. Seusse. Dětská sada se dodává v různých velikostech, od 2T do 14.

Koupit: Seussův Grinch Pyžamový set (40 dolarů, Pottery Barn Kids)

Dámská vánoční pyžama

Tato útulná a roztomilá sada s hrnky horké čokolády je vyrobena ze 100% bavlny a lze ji prát v pračce a sušit v sušičce. Je k dispozici ve velikostech od extra malé po extra velkou a dodává se v různých svátečních potiscích, včetně plameňáků se santovskou čepicí, lyžujících tučňáků a usmívajících se perníčků.

Koupit: Flanelové pyžamo PJ Salvage (62 dolarů, Nordstrom)

Pánská vánoční pyžama

Tyto kostkované tepláky jsou dostatečně slavnostní pro sváteční období, ale zároveň dostatečně decentní pro celoroční nošení. Každý pár je vyroben ze 100% bavlny, dodává se ve velikostech od extra malé po dvojitou extra velkou a lze je prát a sušit v pračce. Pro kompletní vzhled kalhoty spárujte s pohodlným dlouhým rukávem (22 dolarů, Everlane).

Koupit: Flanelové tepláky (19 dolarů, GAP)

Dívčí vánoční pyžamo

Není nic rozkošnějšího než zadek na těchto červenobílých pruhovaných pyžamech. Jsou k dostání v mnoha velikostech, od novorozenecké až po dospěláckou trojitou extra velkou. Jsou vyrobeny z bavlny a dodávají se s možností bezplatné personalizace. Nejprodávanější položka pochází z obchodu Esty Shop Sunny Bear, který má pětihvězdičkové hodnocení s více než 10 500 prodanými kusy.

Koupit: (od 35 dolarů, Etsy)

Chlapecká vánoční pyžama

Váš malý chlapec si zamiluje toto šedomodré pyžamo s motivem sněhuláka Abominable na lyžích. Dvoudílná souprava je vyrobena ze 100% polyesteru a můžete ji prát a sušit v pračce. Je k dispozici ve velikostech od extra malé po extra velkou

Koupit: (15 dolarů, Target)

Vánoční pyžama pro páry

Vy a váš vyvolený se můžete sladit v těchto cenově dostupných pyžamech se samotným Santa Clausem. Každá sada je vyrobena z bavlny, kterou lze prát v pračce a sušit v běžných a vysokých velikostech. K dispozici jsou také v několika dalších sezónních potiscích včetně vánočních skřítků, sněhuláků a tartanu.

Koupit: (35 dolarů, Old Navy)

Koupit: (30 dolarů, Old Navy)

Psí vánoční pyžamo

Ano, i váš domácí mazlíček se může zapojit do zábavy. Tato fleecová pyžama se Santa Clausem a sněhuláky jsou vhodná pro psy i kočky a dodávají se ve velikostech od extra malé až po trojitou extra velkou. Polyesterový materiál lze prát v pračce a sušit v sušičce. Pokud hledáte jiné vzory, Chewy má několik dalších možností.

Koupit: (od 13 dolarů, Chewy): Frisco Jolly Christmas Dog and Cat PJs (od 13 dolarů, Chewy)