Vánoce

Toto jsou nejzábavnější vánoční dopisní tabule na Instagramu

Písmenkové tabule jsou snadným způsobem, jak rychle změnit výzdobu podle ročního období, a my milujeme tyto vtipné (a relativní) vánoční tabule. Použijte tyto citáty jako inspiraci pro vlastní prázdninové zdobení nebo si vymyslete vlastní.

Svátky mohou být stresujícím obdobím, a zejména kvůli všem letošním změnám je snadné se jimi nechat zahltit. Tyto chytré citáty z vánočních dopisních desek jsou ideálním způsobem, jak bojovat proti stresu z prázdnin a vykouzlit úsměv na tváři pokaždé, když kolem nich projdete. Vytáhněte si nezapomenutelné citáty z oblíbených vánočních filmů, jako je Elf a Sám doma, nebo z těchto obrázků čerpejte inspiraci pro prázdninové zdobení.

Milujeme klasický vzhled černé plsti, jako je tato 10palcová černá plstěná deska (17 dolarů, Amazon), ale viděli jsme také sezónní možnosti od několika prodejců. Pro slavnostní prázdninový vzhled si vyberte tuto pěknou zelenou 12palcovou dopisní desku (15 dolarů, Target). Budeme zdobit naše sály s vánočními citáty po celou sezónu! Nejlepší část zdobení s dopisními deskami je, že můžete vyměnit výroky každých několik dní, takže máte spoustu času na to, abyste je před Vánocemi všechny zobrazovali.

Nikdy není příliš brzy

Všichni známe několik přátel, kteří odmítají poslouchat vánoční hudbu před 1. prosincem, a upřímně řečeno, nechápeme, jak to dělají. I když odborníci tvrdí, že opakovaný poslech sváteční hudby může způsobovat stres, my máme stále pocit, že neexistuje lepší způsob, jak se naladit na sváteční atmosféru – a upřímně řečeno, vánoční hudbu máme puštěnou už dávno před Dnem díkůvzdání.

Tichá noc

Vánoční nákupy

Skřítek na poličce

Tato veselá dopisní tabule je tak relativní! Pokud je skřítek na poličce součástí vánočních tradic vaší rodiny, pravděpodobně jste si zvykli skřítka po domě kreativně stylizovat a aranžovat – a pokud se včas nepřemístí, nezbývá vám než vymyslet vysvětlení, které vaše děti uspokojí. Pokud ho nezapomenete včas přemístit, použijte jeden z našich bezplatných tiskových materiálů Elf on the Shelf, včetně měsíčního kalendáře, který vám pomůže naplánovat umístění Elfa na každý den.

Vánoční koledy

Jak přesná je tato deska? I když se vždycky vedou debaty o tom, v jakém ročním období můžete začít poslouchat vánoční hudbu, jsme si jistí, že N’Sync je vždycky přijatelný!

Víno je lahodné

Když je venku děsivé počasí (nebo když se v zimě společensky distancujete doma), nalijte si sklenici červené, která bude ladit s vaší krásnou červenou plstěnou deskou na dopisy (15 dolarů, Target). A naštěstí o adventní kalendáře s vínem není o tuto dovolenou nouze.

Klasické vánoční filmy

Nejsou to Vánoce, dokud se nepodíváte na Sám doma – a tahle deska je tak přesná! Musíme přiznat, že jsme si tuto otázku také kladli – spolu s tím, kolik stálo vzít všechny ty děti do Paříže.

Vánoční cukroví

Vánoční citát na této dopisní tabuli je tak pravdivý – jsme si docela jistí, že jsme ho také nikdy neviděli. Chcete-li si užít Vánoce, které budou zaručeně veselé, ušlehejte si dávku našeho nejoblíbenějšího vánočního cukroví.

Fixer-Upper Inspired

Opravdu se nemůžeme dočkat, až vyzdobíme chodby ve stylu Joanny Gaines. Pokud hledáte inspiraci ve stylu Fixer Upper, podívejte se na tyto nádherné vánoční verandy na statku a vystavte si nejlepší vintage dekorace na dovolenou na statku.

Vánoční osvětlení

Tohle je možná to nejpravdivější, co jsme kdy četli! Pokud ještě nemáte rozsvícené vánoční osvětlení, využijte naše snadné tipy a nápady na vánoční osvětlení a získejte nejhezčí dům v bloku. Máte problém s výběrem mezi bílými a vícebarevnými světýlky nebo si nejste jisti, jak je zavěsit? Zde najdete vše, co potřebujete vědět o umístění světel na váš dům.

Baby, It’s Cold Outside

Vzhledem k tomu, že ve velké části země už padají sněhové vločky, je tento nápis tak pravdivý! Ačkoli letošní farmářský almanach předpovídá, že letošní zima bude teplejší než obvykle, nikdy nevíte, kdy zimní přívaly udeří – můžete se cítit dobře, když to necháte až do února.