Vánoce

8 Vánoční obličejové masky, které vám bude cítit Holly Jolly v této sezóně

Až budete nakupovat letošní vánoční svetr, přidejte si na nákupní seznam další sváteční doplněk: Vánoční maska na obličej. V těchto dnech nosíme masky všude, kam přijdeme – tak proč si je neudělat slavnostní?

Přijměte ducha sezóny s několika našimi oblíbenými ochrannými maskami na obličej s motivem svátků. Noste je do obchodu s potravinami, na svižnou zimní procházku, nebo si je dokonce nasaďte jen tak pro zábavu, až budete v této sezóně volat na virtuální sváteční večírek.

Ať už si vyberete klasický červený a zelený kostkovaný vzor, nebo odvážný vzor louskáčků, tyto masky na obličej vás ochrání a zároveň rozveselí každého, kdo vás uvidí.

Související položky

Vánoční masky na obličej

Ozdobte celou rodinu klasickými vánočními vzory s tímto balíčkem třívrstvých bavlněných masek od společnosti Gap. Kostkované vzory rozhodně mají sváteční nádech, ale jsou dostatečně neutrální, abyste je mohli nosit i dlouho po skončení sezóny. Každá maska je vybavena nastavitelnými pásky na uši pro pohodlné nošení.

Koupit: (9 dolarů, Gap)

Psí maska na obličej s ořechy

Letos se plně věnujeme zábavné a rozmarné stránce Vánoc, takže se nemůžeme dočkat, až budeme nosit tento vzor psů oblečených jako oříšky. Sada se dodává se vzorovanou maskou a jednobarevnou červenou maskou, takže ji můžete sladit s kamarádem nebo členem rodiny.

Sváteční pestrý balíček

Pokud nakupujete pro celou rodinu, díky tomuto balíčku 5 kusů od Old Navy můžete děti vybavit slavnostní látkovou maskou za přijatelnou cenu. S cenou jen něco málo přes 2 dolary za masku je tato sada naprosto výhodná. Navíc se nám líbí sladké sváteční vzory na skládaných maskách ze 100% bavlny.

Koupit: (12 dolarů, Old Navy)

Maska na obličej jelena

Co by to bylo za Vánoce bez několika sobů? Tuto masku na obličej inspirovanou Rudolfem musí mít každý, kdo si už několik měsíců zpívá vánoční koledy. Maska je vyrobena ze tří vrstev měkké bavlny a je připravena k odeslání.

Koupit: Vánoční maska na obličej (8 dolarů, Etsy)

Charlie Brown Face Mask

Nejsou to Vánoce, dokud se neukulíme ke sledování filmu Vánoce Charlieho Browna (tady je návod, jak si ho letos pustit zdarma!), takže se rozhodně těšíme na tuto masku na obličej inspirovanou Buráky. Bavlněná maska má nastavitelná poutka na uši a prostor pro přidání vlastního filtru.

Koupit: (9 dolarů, Etsy)

Klasické vánoční masky s potiskem

Objevte klasickou stránku Vánoc s těmito nádhernými vzorovanými maskami. Vyberte si z tradičního skandinávského potisku v červené nebo černé barvě, zvolte červenobílý vzor sobů a sněhových vloček nebo si kupte celou sadu. Prodyšné masky jsou vyrobeny ze dvou vrstev bavlny (s místem pro filtr) a měkkých elastických poutek na uši.

Koupit: Vánoční masky na obličej (11 dolarů, Etsy)

Vánoční prázdninová maska

Vypůjčte si hlášku z klasického vánočního filmu Vánoční prázdniny s tímto citátem od bratrance Eddieho. Maska je vyrobena ze 100% bavlny a má dvojitou vrstvu, abyste si mohli přidat vlastní filtr, a také nastavitelná poutka na uši, která vám pomohou zajistit co největší pohodlí.

Koupit: (10 dolarů, Etsy)

Holly a Berry Mask

Obvykle jsou cesmína a bobule vyhrazeny pro zdobení vánočních věnců, ale nám se líbí tento tradiční vánoční vzor na ochranné masce na obličej. Maska se dodává s drátkem na nos přes horní část a je vyrobena ze dvou vrstev, které vytvářejí prostor pro vložení jednorázové masky dovnitř, která slouží jako filtr.

Koupit: (13 dolarů, Zazzle)