Vánoce

Snadné ruční vánoční punčochy

 

1 z 17

 

Vánoční punčochy

 

 

2 z 17

 

Plstěné květinové punčochy

Obyčejnou bílou punčochu zakoupenou v obchodě (12 dolarů, Target) snadno oblékněte do plstěných pivoněk a plstěných růží a vytvořte si nádhernou (a snadnou!) personalizovanou punčochu. Vyrobte květiny v různých barvách plsti a přilepte horkým lepidlem uspořádání plstěných květů ke každé punčoše.

 

 

3 z 17

 

Snadné látkové punčochy

Vyrobte si tyto roztomilé a příjemné punčochy ze vzorované látky a čalounických popruhů. Přeložte ½ metru červené, bílé nebo vzorované látky na polovinu, pravou stranou k sobě. Na látku obkreslete tvar punčochy a vystřihněte dva tvary. Pravou stranou k sobě sešijte kolem tvaru punčochy běžícím stehem, horní část nechte volnou. Horní okraj otočte dovnitř a olemujte, pak punčochu otočte naruby. Kolem horního okraje punčochy připněte čalounický popruh a prošijte. Vytvořte smyčku ze stuhy nebo krajky a přichyťte ji na místě stehem v horní části. Přidejte mašli nebo ozdobte horní část proužkem krajky nebo stuhy a zajistěte běžícím stehem nebo stehem s bičíkem.

 

 

4 z 17

 

No-Sew Tassel Stockings

Nebudete věřit, jak snadné je vyrobit tyto střapaté vánoční punčochy bez šití. Zkombinujte domácí střapce s krajkovým lemováním s třásněmi (9 dolarů, Joann) a získejte krásnou a jedinečnou domácí punčochu.

Tip redakce: Zakoupené střapce (2 dolary, Michaels) a lemovka jsou rychlou zkratkou pro tyto barevné punčochy. Hledejte je v obchodě s potřebami pro řemeslníky.

 

 

5 z 17

 

Designové punčochy na míru

Textilní látky a úhledně střižené manžety působí na tomto hezkém prázdninovém páru elegantním dojmem. Jednu punčochu ušijete z vlny v barvě houndstooth s manžetou z pytloviny a druhou z růžového potisku s manžetou ve tvaru rybí kosti.