Uncategorized

S těmito kousky můžete vyrazit na dovolenou i mimo ni.

Pokud jde o oblékání outfitu, máme rádi výrazné náušnice, ale to není jediný spolehlivý způsob, jak zvýšit dramatičnost. Půvabné doplňky, jako jsou čelenky, sponky a gumičky, mohou okamžitě urychlit váš styl bez ohledu na to, zda máte krátké, středně dlouhé nebo dlouhé vlasy.

Nedávno jsme viděli, jak se naše oblíbené zimní látky a materiály, jako jsou sytě barevné samety a klasické perly, látky se zvířecím potiskem a třpytivé povlaky, proměnily v rozkošné vlasové doplňky. Těchto sedm tipů je nejen cenově dostupných, ale lze je snadno kombinovat s útulným, nenáročným pracovním oblečením nebo oblíbenými malými černými šaty.

Související položky

Sametové čelenky

Sametové závěsy byly letos velkým trendem v domácnosti, který jsme si zamilovali, a tak nás ani nepřekvapilo, že se tato luxusní látka dostala i do vlasových doplňků. (Navíc se na Vánoce nemůžeme nabažit této tmavě tyrkysové.) Hoďte si na hlavu tuto pletenou čelenku, která vás přenese z kanceláře na sváteční večírek.

Koupit: Anthropologie, 24 dolarů.

Pearl Barrettes

Perly jsou vždy klasickým prvkem, ale jejich přidání do dospělých baretů jim dodá moderní nádech. Zkuste tyto odvážné jednocentimetrové sponky zkombinovat s jednoduchým svetrem pro decentní denní vzhled nebo se zdobenými šaty pro sezónní večírek. Aby sponka nesklouzla, naneste lak na vlasy na sponku ( vyberte si takovou, která odpovídá barvě vašich vlasů, aby byla sotva viditelná) a umístěte ji těsně pod místo, kde bude sponka sedět.

Koupit: Čtvercové barety s perlami, 7,99 dolarů, Target

Drhání na mašle

Víme, co si myslíte: Neopustili jsme gumičky v 90. letech? No, jsou zpátky a už nejsou jen pro teenagery. Tyto gumičky zdobené mašlí dodají vašemu culíku ženský vzhled. Mějte jednu v práci, jednu v kabelce a jednu doma, abyste měli gumičku vždy po ruce. Gumičky se dodávají v sedmi různých barevných provedeních – nám se líbí černá sada pro svou univerzálnost.

Koupit: Helena Ponytail Holder Set, 18 dolarů, Anthropologie

Vrchní uzlové čelenky

Čelenka s horním uzlem je stylový způsob, jak schovat vlasy, když si je ráno nestihnete umýt. Tato verze je k dispozici ve třech různých barvách: růžové, šedé a černé. Měkký manšestrový materiál zajistí, že vás po několikahodinovém nošení čelenky nebude bolet hlava.

Koupit: USD, American Eagle.

Glittery Barrettes

Tato sada dvou násuvných sponek v černé a zlaté barvě představuje stylový způsob, jak si stáhnout vlasy dozadu a orámovat obličej. Záleží na osobních preferencích, zda je umístíte směrem k obličeji, nebo od něj. Myslíme si také, že by se krásně hodily k třpytivému líčení.

Koupit: Aerie Sparkle Slide Barrette, 5,37 USD, American Eagle

Šály s copánky

Když máte během svátků spoustu práce, ne vždy se vám podaří dokonale se upravit na každý večírek, ale díky vlasovému doplňku můžete z culíku udělat lesklý účes. Jemný květinový vzor dodá vašemu outfitu vintage nádech.

Koupit: Anthropologie, 24 dolarů.

Příslušenství s leopardím vzorem

Zvířecí potisk se vrací ve velkém stylu. Leopardí i hadí kůže se objevují na páskách, botách a – jak už jste uhodli – doplňcích do vlasů. Pokud hledáte malý způsob, jak divoké potisky zavést do svého šatníku, tato čelenka s leopardím vzorem je vaší odpovědí.

Koupit: Bengálská čelenka, 38 dolarů, shopbop