Recepty a vaření

Strašidelný Rock Candy Cake

Co budete potřebovat:

  • dvojitá dávka receptu na ďábelský dort
  • dekorační máslový krém obarvený na limetkově zeleno
  • 8 černých přísavek z kamenných bonbonů
  • malé černé žvýkačkové kuličky nebo bonbony
  • černé plastové pavoučí kroužky
  • černé čokoládové bonbony nebo želé fazole (volitelné)

Vyrovnejte vrcholy všech čtyř koláčů. Položte jeden osmipalcový a jeden šestipalcový dort na osmipalcovou nebo šestipalcovou dortovou desku. Dortovou desku, která vyčnívá z okraje, ořízněte. Vrchní části dortů na deskách potřete polevou a na každou vrstvu položte druhou vrstvu dortu.

Strany a vrcholy 8palcových a 6palcových vrstev potřete polevou, poté 6palcovou vrstvu vycentrujte a položte na 8palcovou vrstvu. Oba okraje dortu olemujte malými černými gumovými kuličkami, čokoládou nebo želé fazolemi.

Vložte tyčinky do velkého uzavíratelného plastového sáčku a rozdrťte je válečkem. Začněte rozmísťovat kousky kamenných bonbónů kolem dortu, začněte největšími kousky dole a postupně používejte menší kousky, jak je znázorněno na obrázku. Nakonec přidejte černé bonbony a plastové pavoučí kroužky.

Toni Millerová je pekařka a autorka blogu o slavnostních dezertech Make Bake Celebrate. Ráda vytváří dobroty, které vypadají stejně sladce jako chutnají, a zároveň pomáhá ostatním naučit se vytvářet vlastní. Když zrovna nepracuje s máslovým krémem a posypem, má Toni tu čest sloužit jako manželka v armádě a vychovávat tři malé sladké holčičky.

Spojte se s Toni na Facebooku, Pinterestu, Twitteru a blogu Make Bake Celebrate.