Recepty a vaření

Super občerstvení na týden žraloků!

Máte ještě Sharknado 2: The Second One ve svém DVR? Pak jste oficiálně plnohodnotným fanouškem. Váš žraločí týden si zaslouží plážově laděné dortíky posypané drcenými vanilkovými oplatkami (písek), modrou polevou (vlny) a sandály (sendvičové sušenky s arašídovým máslem).

Získejte recept: Plavecká párty Cupcakes

Octopus Cake Pops

Velká bitva megažralok vs. obří chobotnice (vstup Týdne žraloků do srdcí ploutvofilů v roce 2009). Tyto podvodní chobotnice jsou jednoduché dortové nanuky pokryté rozpuštěnými cukrovými oplatkami. Dáváme jim osm palců nahoru.

Získejte recept: Chobotnice Cake Pops

Středomořské krevety

Pokud ve vás citát „Budeme potřebovat větší loď!“ vyvolává nostalgii po vodě, vrhněte se na svačinu vhodnou pro kladivouna. Marinované krevety, provolone a hroznová rajčata jsou v koktejlové sklenici připravené na sledování televize.

Získejte recept: Středomořské krevety

Dort na slunečný den

Vezměte si stíny! Tento letní dort vás na první pohled přenese na pláž. Zakousněte se a objevte vlhký a lahodný žlutý dort a zmrzlinové kornouty skrývající se pod vrstvou polevy. Jaký to zářivý nápad na dezert, který kývne na písečné pobřeží!

Získejte recept: Dort za slunečného dne

Modré havajské martini

Pojď dovnitř, voda je v pořádku! Namíchejte si martini s vodkou a kakaem, na sklenici nasypte pomeranč, pak se pohodlně usaďte, zapněte si Discovery Channel a sledujte, jak ploutve krouží.

Získejte recept: Modré havajské martini

Chewy Tropical Granola Bars

Pokud vám stačí jediné zatočení Čelistmi, je tato nenáročná tropická lahůdka jako stvořená pro žraločí nadšení. Pražené makadamové ořechy a kokosové vločky vám přinesou pláž. (Navíc, když zapojíte fantazii, vypadají jako miniaturní surfovací prkna!)

Získejte recept: Žvýkací tropické müsli tyčinky

Dort s plachetnicí

Přibalte si dalekohled a hlídejte žraloky z paluby plachetnice! Dobře, tohle je jen miniaturní jedlá loď, ale je to perfektní pohoštění, které se hodí na váš večírek při sledování Týdne žraloků. Začněte s dortovou směsí z krabice a polevou koupenou v obchodě, abyste se mohli soustředit na výzdobu paluby v námořnickém stylu.

Získejte recept: Dort s plachetnicí