Recepty a vaření

Romanticky sentimentální menu

Čerstvé ovoce s letním dipem Ovoce, které jsme vybrali k lahodnému dipu, je chytrá volba pro bufetový servis, protože během stání neztmavne ani nezmění barvu.

Zobrazit tento recept

Pokud vaječný salát s bylinkami obsahuje příliš velké kousky na to, aby bylo možné sendviče snadno srolovat, nakrájejte salát pomocí mixéru na pečivo.

Zobrazit tento recept

Plněná dětská zelenina Smetanový sýr příjemně kontrastuje s křupavou drobnou zeleninou. Vzhledem k tomu, že jsou malé, budete chtít náplň spíše rozdělit do trubiček, než ji lžící vpravit do zeleniny.

Zobrazit tento recept

Rajčatovo-mozzarellové špízy Čerstvá mozzarella se obvykle tvaruje do kuliček a balí se do syrovátky nebo vody. Díky své měkké struktuře a jemné, nasládlé chuti je ideálním sýrem pro marinování.

Zobrazit tento recept

Talíř s uzeným lososem Lososa s přílohami naaranžujte na nejhezčí talíř nebo tác a vyzvěte hosty, aby si sami sestavili kanapky.

Zobrazit tento recept

Ovocný těstovinový salát Vyberte si bílý nebo průhledný makový dresink, aby vynikly svěží barvy salátu. Přípravu na poslední chvíli můžete ušetřit tím, že jahody předem oloupete a rozčtvrtíte; uložte je do samostatné nádoby.

Zobrazit tento recept

Romanticky sentimentální svatební dort Tento krásný vrstvený dort je zdobený krásnými růžovými a bílými květy.

Zobrazit tento příběh