Recepty a vaření

Jak zdobit cupcakes s trubkovou polevou

Trubková poleva: Pomocí cukrářského sáčku s velkou kulatou špičkou naneste na vrchol košíčků vířivou polevu. Začněte u vnějšího okraje cupcaku a krouživým pohybem směřujte ke středu cupcaku a postupně nanášejte polevu.

Efektní poleva s potrubím: Pro tento klasický design košíčků použijte cukrářský sáček s velkou hvězdicovou špičkou. Vtlačte spirálu polevy, začněte na vnějším okraji a postupujte směrem ke středu dortíku, postupně ji vršte do vrcholu. Přidejte cukroví nebo ovoce jako pěknou ozdobu.

Vířivá poleva: Vložte cukrářský sáček s hvězdicovou nebo kulatou špičkou. Na jednu stranu sáčku naneste lžičkou jednu barvu polevy. Na druhou stranu sáčku naneste druhou barvu polevy tak, aby byly polevy vedle sebe. Polevu vytlačte do klasického víru na cupcaky nebo vytvořte nové vzory. Na závěr posypte strouhanou nebo nastrouhanou mléčnou čokoládou.

Košíková poleva: Použijte cukrářský sáček se střední hvězdicovou špičkou. Na horní část košíčku vytlačte tři vodorovné čáry. Přes první vodorovnou čáru vytlačte tři krátké čáry od horní části košíčku k horní části druhé vodorovné čáry. Zopakujte to se zbývajícími dvěma vodorovnými čarami, abyste dosáhli tohoto vzhledu.

Špičatá poleva: Pro tento design použijte cukrářský sáček s malou až střední hvězdicovou špičkou a naplňte jej tuhou polevou. Stiskněte sáček a pomalu ho vytahujte nahoru, abyste vytvořili shluky špičatých hvězdiček.