Recepty a vaření

Zde je to, co byste měli vědět o PickleIce

Recepty a vaření

Milovníci okurek, spojte se! Fanoušci kyselého občerstvení jistě rádi uslyší, že jedna společnost vytváří ještě více způsobů, jak si vychutnat okurky… jenže tentokrát bez křupání.

Společnost Van Holten’s, která je známá svými balenými nakládanými okurkami, uvedla na trh svůj nejnovější výrobek Pickle-Ice. Pickle-Ice je přesně takový, jak zní, je to zmrazená verze nálevu, ve kterém se nakládané okurky koupou. Každý Pickle-Ice se dodává v praktické tubě, která se dá zmrazit a nevyžaduje lžičky ani brčka. Studená pochoutka je osvěžující a plná okurkové chuti.

Kromě toho, že zkrotíte své chutě na okurky, může Pickle-Ice přinést i některé zdravotní výhody. Je známo, že okurkový nálev obsahuje elektrolyty, které tělo obvykle ztrácí po dlouhém cvičení, a pití šťávy údajně pomáhá při regeneraci. Sportovci také používají okurkovou šťávu k uvolnění svalových křečí. Společnost Van Holten’s slibuje, že Pickle-Ice bude mít všechny tyto výhody a ještě více. Nový výrobek se prodává sportovcům jako doplněk po tréninku.

„Pickle-Ice obohacený o elektrolyty pomáhá udržovat tělo hydratované, vyvážené a výkonné,“ říká Van Holten’s.

Nový výrobek se připojuje k působivé řadě dalších nakládaných výrobků společnosti, včetně nakládané zeleniny Big Papa, nakládané zeleniny Garlic Joe a nakládané zeleniny Pickleback Real Pickle Brine, což je lahvová verze jejich nakládané zeleniny, která se doporučuje pít s alkoholem.

Pokud chcete Pickle-Ice vyzkoušet sami nebo koupit pro kamaráda, který miluje okurky, můžete si na Amazonu koupit osmibalení nebo 48 balíků. Nebo si můžete počkat do listopadu, kdy budou k dostání v prodejnách po celé zemi.

Adblock
detector