Recepty a vaření

Nápoje pro nedělní velkou hru

Vaše nabídka nápojů pro herní den samozřejmě není kompletní bez piva. Zajistěte se vysokou, hubenou sklenicí tmavého ležáku a Chambordem (miska arašídů není povinná).

Získejte recept: Vyzkoušejte si: Razzy Lager

Pro fanoušky, kteří dávají přednost poločasové show

Místo přestávky o poločase pokračujte v oslavách s tímto punčem na den zápasu. Tento efektní šumivý party koktejl byl namíchán speciálně pro fanoušky, kteří právě vyhlížejí překvapivé cameo Beyoncé.

Získejte recept: Prosecco-broskvový punč

Pro fanouška, který si maluje obličej

Tento fanoušek může pít z plastových kelímků, což je přesně to, pro co byl tento koktejl s fotbalovou tématikou vytvořen. Smíchejte stejné díly kvalitního tmavého piva stout a vychlazeného zázvorového piva nebo zázvorového piva. Výsledek je neuvěřitelně pitelný, a to i přes malování na obličej.

Získejte recept: Dandy Shandy

Pro fanouška, který sleduje všechny herní statistiky

Stačí vám jeden z těchto koktejlů, abyste pocítili vzrušení ze hry. Spojte čokoládový stout a bourbon, přidejte vanilkovou a čokoládovou příchuť a na závěr zakápněte smetanou. Touchdown!

Získejte recept: Koktejl Bourbon Stout

Tím vaše možnosti ale nekončí! Klikněte pro 14 úžasných způsobů vaření s pivem.

Pro fanouška, který během reklamy všechny „ššššš“

Nejsou letos reklamy dobré? Překonejte ty čtyři čtvrtiny zápasu s koktejlem, který obsahuje bourbon, citronovou šťávu, perlivou limonádu a rychlý ostružinovo-rozmarýnový sirup.

Získejte recept: Ostružinovo-bourbonová limonáda

Pro fanouška, který pořádá diváckou párty

Když je to u vás doma v den zápasu, džbán míchaných nápojů na Super Bowl je jednoduchý. Zvolte si tuhle zimní jablečno-skořicovou sangrii se sušeným ovocem, vodkou a červeným vínem… jen držte příliš dychtivé fanoušky dál od bílého gauče.

Získejte recept: Jablečno-skořicová zimní sangria

Třikrát na zdraví pro sangrii a dalších 23 receptů na svěží a ovocné vinné punče!

Pro fanouška, který se oblékl do týmového dresu

Sezóna byla dlouhá – dnes večer se váš tým může stát šampionem! Připravte se na oslavu koktejlem na den zápasu, ve kterém smícháte světlé pivo, neslazený ananasový džus a šumivé suché bílé víno, například Prosecco.

Získejte recept: Dikobraz

Pro fanouška, který křičí „Touchdown!“ pokaždé, když jejich tým skóruje

Každý vítězný okamžik je pro vás velkou oslavou, takže nechoďte na vrchol příliš brzy (a není třeba plnit břicho alkoholem, když jsou k dispozici kuřecí křidélka a koláčky). Tato sladká, ale ne příliš sladká sangria je báječně osvěžující koktejl na rozloučenou a dokáže bojovat s pikantními jídly celého dne.

Získejte recept: Bílá okurková sangria

Pro fanoušky, kteří chodí na závody. Vždy.

Začít oslavovat dlouho před výkopem? Tento ranní tailgate drink tvoří základ ze slané zeleninové šťávy v ostrém stylu a ležáku. Stačí přidat celer.

Získejte recept: Pálivé pivo Mary

Nejlepší recepty na herní den

Nyní je čas spojit lahodné jídlo s těmito nápoji na párty Super Bowl! Pokud máte chuť na něco sladkého, vezměte si jeden z našich dezertů ve tvaru fotbalového míče nebo si na litinové pánvi připravte horký dip, který uspokojí vaše slané chutě.

  • Zábavné sportovní dezerty, za které získáte trofej pro nejlepšího baviče
  • Recepty na herní den jen pro vážné fanoušky
  • Recepty na herní den dopředu
  • Naše nejlepší recepty na svačinu na herní den
  • Máčenky do železné pánve: THE Must-Have Party Appetizer