Recepty a vaření

Modré víno je nová růže a proč tady

Výběr vína už není jen volbou mezi červeným a bílým. Po velmi úspěšné vlně růžového vína přichází barva, kterou jste v uličce s vínem ještě neviděli. Modrá!

Modré víno se z Evropy dostává do Spojených států a objevuje se všude na sociálních sítích. Díky své jedinečné a třpytivé barvě je dokonalým záběrem při západu slunce. Stejně jako každá jiná barva má i modré víno různé odstíny. Od tmavě modré jako oceán až po téměř průsvitnou nebeskou modř, všechny chutnají výborně. Podívejte se, proč se modré víno prosazuje ve světě nápojů, a to od společností i samotných pijáků vína.

Přirozeně modrá

Španělský vinař Gik se snažil změnit tradiční trh s vínem. Víno Gik, vyrobené ze směsi fialových a bílých hroznů a organických pigmentů, o sobě tvrdí, že je rebelskou značkou, která přemýšlí jinak než v krabici… nebo v láhvi. V současné době prodávají pouze v zámoří, ale mají v plánu svůj modrý nápoj brzy přivést do Spojených států.

Slunečný den

Jeden znalec modrého vína se pustil do barevného trendu tam, kde se víno nejlépe vychutnává… venku! Obklopena přírodou a zářivými slunečními paprsky je tato sklenka Gik osvěžujícím způsobem krásná. Na vaší zahradě se bez ní toto léto neobejdete.

Proč tak modrá?

Společnost Saraceni Wines přebírá trend modrých vín a vytváří vlastní, dokonale sladké prosecco s názvem Blumond. Toto šumivé víno je lehké, bublinkové a má veselý modrý odstín. Vinaři ze společnosti Saraceni tvrdí, že toto víno je ideální pro zvláštní příležitosti, jako jsou svatby nebo oslavy. Lahve jsou k dispozici i v miniaturní velikosti. Na to si připijeme!

Víno a sýr

Hledáte dokonalý doplněk ke svému prkénku s uzeninami? Hledejte pouze sladké modré prosecco. Tato neformální restaurace dokázala, že víno a sýr si nejlépe vychutnáte v kruhu přátel, zvláště když je víno tak jedinečné jako Blumond.

Oběd s výhledem

O modrá vína není nouze, zejména v zámoří, kde se stala populárními. Toto středomořské vinařství vyrábí svou vlastní verzi zářivě modrého vína, které se dobře hodí k obědu u moře. Kdo by řekl, že ráj je tak modrý?

Sluneční doušky

Ať už pijete modré víno kdekoli, je na co se dívat. Tato sklenice je jako stvořená k fotografování na pozadí ohnivého západu slunce. Nemůžeme se dočkat, až si pořídíme láhev nebo tři tohoto trendy nápoje!

Tropické koktejly, po kterých si budete myslet, že jste na dovolené