Recepty a vaření

Umění s vínem, k tomu se napijeme

SAVED červené víno

Výstavní štítek SAVED Red pochází od amerického umělce Scotta Campbella. Etiketa obsahuje kov, sklo a leptaný design, na který nemůžeme přestat zírat. Kovové akcenty krásně zachycují světlo, a když se na etiketu podíváte pozorně, objevíte zajímavé fráze zakomponované kolem okraje. V červené směsi převládá Zinfandel s chutí zralých bobulí.

Více informací o vínech SAVED a možnostech jejich nákupu najdete zde.

Imagery Estate Winery Wow Oui bílé víno

Žádné vinařství nebere snoubení vína a umění tak vážně jako Imagery. Každá etiketa je vytvořena na zakázku více než 35 umělci. V degustační místnosti je dokonce galerie více než 200 uměleckých děl. Každá etiketa obsahuje podobiznu Parthenonu, což je zábavný zvrat ve stylu hry „Kde je Waldo“. Tuto etiketu Wow Oui 2014 vytvořil kalifornský umělec Jean-Pierre Hebert. Etiketa je vytvářena znovu s každým ročníkem, takže se neustále mění. Víno je směsí odrůd Sauvignon Blanc, Muscat Canelli a Viognier, což mu dodává jasnou, svěží chuť s citrusovými a květinovými vůněmi.

Podívejte se na všechna vína společnosti Imagery a zjistěte, jak je koupit, zde.

Kenwood Vineyards Artist Series

Etiketu Cabernet Sauvignon 2009 vytvořil současný německý umělec Markus Linnenbrink. Vrstvy barevné pryskyřice na dřevě s provrtanými plochami vytvářejí poutavý texturovaný vzhled. Změny textury můžete dokonce cítit, když se etikety dotknete! Víno samotné je plné chuti a velkého těla s vůní černých malin.

Podívejte se na všechny modely řady Artist Series společnosti Kenwood a zjistěte, kde je možné je zakoupit.

Imagery Estate Winery Dragonsleaf Red

Ročník Dragonsleaf 2012 je vybaven společným výtvarným dílem Joe Benzigera a Boba Nugenta. Jasné barvy se budou vyjímat na vašem jídelním stole. Nezapomeňte: Stejně jako u všech vín Imagery bude etiketa s novým ročníkem vytvořena nově. Toto všestranné červené víno se vyznačuje chutí malin, rybízu, ostružin a bílého pepře, což vytváří ovocné a lehce kořeněné víno.

Podívejte se na všechna vína společnosti Imagery a zjistěte, jak je koupit, zde.

Orin Swift Abstrakt

Pokud hledáte vtipnou a neotřelou etiketu na víno, podívejte se na rozmanitou nabídku společnosti Orin Swift. Na tuto etiketu kalifornského červeného vína z roku 2014 se budete dlouho dívat a vnímat všechny miniaturní obrázky, které jsou na ní rozesety. Víno je inkoustově fialová směs Grenache, Petite Sirah a Syrah s tóny červeného a černého peckovitého ovoce a sladkými dubovými akcenty.

Zde si prohlédněte všechny kreativní etikety a nabídky vín od společnosti Orin Swift.

Další zábava s vínem

Získejte našeho průvodce vínem na Den díkůvzdání

Párování vína a sýrů

Vyzkoušejte náš recept na punč ze šarlatového vína

Naše nejlepší recepty na nápoje na večírky