Recepty a vaření

9 šíleně lahodných dezertů Nutella, které musíte vyzkoušet

Recepty a vaření

Nutella je jedním z těch šťastných produktů, které mají tak trochu kultovní charakter; ti, kteří ji mají rádi, ji milují. Někdy si myslíme, že našim přátelům, kteří jsou Nutellou posedlí, koluje čokoládová oříšková pomazánka v žilách. My ovšem nejsme ti, kdo by je soudili. K pochopení mánie kolem této desítky let staré pochoutky není třeba mnoho. Stačí jedno sousto a už vymýšlíte, jak si dát Nutellu k snídani, obědu, večeři i dezertu! Proto jsme pro vás sestavili seznam těch nejlepších dezertů s Nutellou, které jsme našli. Milovníci Nutelly se radují. Vaše oblíbené dezerty právě dostaly zásadní vylepšení. Podívejte se na těchto 9 absurdně lahodných receptů na dezerty, které musí každý Nutella blázen právě teď vidět. Možná si při čtení budete chtít vzít lžíci a sklenici Nutelly. Jen říkám…

1. Čokoládové pudinkové koláčky

Odložte vidličky. K tomu, abyste se do tohoto návykového dortu pustili, budete potřebovat lžíci. Čokoládový dort s lískovými oříšky doplněný lahodným kakaovým pudinkem je jako stvořený pro Nutellu. Kopeček vanilkové zmrzliny navrch je ještě lepší. #swoon

Recept získáte zde

2. Čokoládovo-oříškové zmrzlinové sendviče

Kdyby zmrzlinář podával zmrzlinu dospělým, byla by to první věc na jídelním lístku, která by se vyprodala. Chcete-li chladivou a dekadentní pochoutku na závěr stresujícího dne, vyzkoušejte tento chutný zmrzlinový sendvič s Nutellou. Tento dezert obalený v drcených lískových oříšcích je jako stvořený pro maminku.

Recept získáte zde

3. Lanýže s Nutellou o velikosti sousta

Jsou sice malé, ale tyto oříškové lanýže v sobě skrývají spoustu chuti Nutelly. Tento snadný recept je ideální pro příští večírek nebo setkání. Dezerty o velikosti sousta umožňují setkávání a občerstvení zároveň. Navíc díky miniaturním papírovým košíčkům budete muset uklízet méně nádobí!

Recept získáte zde

4. Bombolini plněné nutellou

.

Pokud jste bombolini ještě nikdy nejedli, teď je ten správný čas je vyzkoušet. Tento moučník na bázi brambor vypadá navenek nevinně, ale uvnitř čeká na prasknutí kopeček rozpuštěné Nutelly. Posypte je moučkovým cukrem, abyste elegantně zpestřili moučníkový stůl.

Recept získáte zde

5. Malinové horké kakao s nutellovým krémem

Stále hledáme způsoby, jak vylepšit náš recept na horkou čokoládu. Toto malinové kakao se šlehačkou Nutella možná právě ukončilo naše hledání. Nedokážeme si představit lepší způsob, jak zakončit den.

Recept získáte zde

6. Dekadence na maximum: koblihy plněné nutellou

Vyndejte ubrousky. Tahle kobliha plněná nutellou bude špinavá, ale stojí to za to. Díky lehkému, vzdušnému těstu na povrchu a bazénku čokoládových lískových oříšků uvnitř je tato snídaně dobrá kdykoli během dne.

Recept získáte zde

7. Kakaovo-oříškové makronky

Když už jste si mysleli, že makronky nemohou být lepší, přidali jsme do receptu Nutellu. Dvě lahodně lehké a křupavé sušenky s krémovou Nutellou uprostřed jsou jako stvořené pro sny.

Recept získáte zde

8. Lískooříškový pudinkový dort z pomalého vaření

Jediná věc, která je lepší než chuť tohoto dortu, je způsob jeho přípravy. Díky tomuto receptu pro pomalé vaření je příprava tohoto bohatého a dekadentního dezertu snadnější než kdy jindy! Stačí smíchat těsto, rozetřít ho do hrnce a snažit se být co nejtrpělivější, zatímco dort naplní vaši kuchyni neodolatelnou vůní Nutelly.

Recept získáte zde

9. Čokoládovo-oříškové malinové koláčky

Standardní vanilkové koláčky jsou dobré, ale my si potrpíme na tyhle čokoládovo-oříškové. Bohatý oříškový nádech je dokonalým doplňkem nadýchaného krému a sladkokyselých bobulí. Nevynechejte turbinado cukr na povrchu pro sladký a křupavý závěr!

Recept získáte zde