Recepty a vaření

3 nejnovější příchutě od Ben & Jerry’s Are a Cookie Lover’s Dream

Recepty a vaření

Nové příchutě jsou tu!

Exkluzivně v Ben & Jerry’s Scoop Shopech jsou tu tři nejnovější příchutě plné těsta! Jsou to:

  1. Odlepte se od bloku těsta: Je to přesně taková dobrota, jakou si myslíte, že je. Kombinace čokoládové a čokoládové zmrzliny s čokoládovým těstem na sušenky (které má každý rád) a čokoládovými sušenkami. 
  2. PB Doughable Chocolate: Dokonalá dekadence, tato nová příchuť je tvořena zmrzlinami z hořké A mléčné čokolády s těstem z arašídových sušenek a arašídovým máslem s příměsí sušenek. Odvažte se odolat.
  3. CinnDoughRella: Dobře, tahle není plněná sušenkovým těstem, je to vlastně skořicová a karamelová zmrzlina naplněná těstem na skořicové buchty (ehm, mňam!), křehkými sušenkami a víry skořicovo-ovesných sušenek. Takže i když tam není těsto na sušenky, je tam těsto na skořicové buchty A skutečné sušenky. Žádná nevýhoda.

Máte chuť na sušenkové těsto?

Když už je řeč o těstě na sušenky, můžete si doma připravit vlastní těsto na sušenky, které je bezpečné k jídlu (bez syrových vajec), a to podle našeho receptu na těsto na sušenky Monster. Pokud ve svém okolí nemáte prodejnu Ben & Jerry’s Scoop Shop, zkuste si toto těsto na sušenky přidat do své oblíbené příchutě doma.