Předvečer Všech svatých

Tetování dýně

Tento hack na zdobení dýní bez vyřezávání je ideální pro podzim. Dočasné tetování je k dispozici v mnoha barvách a provedeních, takže najít ideální pro váš styl je snadné. Nemůžete najít design, který se vám líbí? Zkuste míchat tetování, jako jsme to udělali my!

Získejte další inspiraci pro zdobení dýní bez vyřezávání.

Co budete potřebovat

  • Umělá dýně
  • Dočasné tetování
  • Houba a voda
  • Nůžky

Krok 1: Řezání tetování

Vyberte si dočasné tetování (nebo několik tetování!), které se bude vyjímat na vaší dýni. Tetování můžete použít tak, jak je, ale je snazší umístit design na dýni, pokud je vystřižený – zejména pokud používáte více designů.

Krok 2: Mokré tetování

.

Umístěte tetování na přední stranu dýně přesně tak, jak si přejete, aby vypadalo, a pevně jej přiložte. Navlhčete houbu a přidržte ji na jedné straně tetování po dobu 30 sekund; možná budete muset věnovat zvláštní pozornost hlubším rýhám v dýni. Tetování bude nejlépe držet na umělých dýních s matným povrchem, nikoli na dýních s lesklým povrchem. Nadzvedněte papírový podklad, abyste zkontrolovali, zda byl vzor pevně připevněn, a poté postup opatrně zopakujte na druhé polovině tetování.

Krok 3: Přidání podrobností

Stejným postupem vystřihněte a připevněte druhý návrh. Přidržením houbičky nad prvním vzorem mu neublížíte. U menších kousků je větší pravděpodobnost, že uvíznou v drážkách, proto jim při připevňování menších přírůstků věnujte zvláštní pozornost.

Krok 4: Nechte zcela vyschnout

Než se dotknete tetovaných míst, nechte dýni zaschnout, aby se nerozmazala – ideální příležitost vyzkoušet si na sobě další design tetování!

Podívejte se na naše další nápady na dýně bez vyřezávání!