Předvečer Všech svatých

Halloween Cookie Houses jsou nové perníkové chaloupky

Na vánoční výzdobu je ještě trochu brzy – samozřejmě záleží na tom, koho se zeptáte – ale Halloween tu bude rychleji, než řeknete: „Koledu nebo vám něco provedu!“ Abyste se naladili na strašidelné období a přečkali do vánočních svátků, můžete si nyní vyzdobit svůj vlastní halloweenský domeček ze sušenek.

Kromě toho, že je zábavné je sestavit, jsou tyto domečky finančně nenáročné – některé jsou tak levné, že si můžete objednat jeden pro každého člena rodiny a uspořádat vlastní soutěž ve zdobení! Nejlevnější varianta je k dostání v obchodě Target za pouhé 3 dolary a i ta nejdražší verze z Amazonu je stále pod 20 dolarů. Jakmile jsou hotové, jedlé dekorace budou hříšným doplňkem vašeho halloweenského krbu nebo mohou dokonce zaujmout ústřední místo jako slavnostní halloweenský středový prvek.

Pokud letos hledáte alternativu ke koledování, zdobení těchto jedlých domečků je navíc dobrou aktivitou pro děti. (Ale nebojte se, dospělí se do této zábavy mohou zapojit také!) Samozřejmě, že po dokončení zdobení můžete domeček sníst, ale abyste během stavby omezili své chutě na sušenky, doporučujeme připravit si várku domácích halloweenských sušenek, které můžete sníst během dokončování strašidelných domečků pokrytých sladkostmi.

Abychom vám pomohli začít s halloweenskou zábavou, shromáždili jsme několik našich oblíbených možností dostupných online – všechny do 20 dolarů.

Související položky