Předvečer Všech svatých

Frankenstein Face Pumpkin Stencil

Frankenstein je se svým hloupým úsměvem a prázdným pohledem ikonickou halloweenskou postavou. Vyřežte si svou vlastní usměvavou dýni ve třech jednoduchých krocích.

Frankensteinův obličej není potřeba leptat a má spoustu snadno vyřezatelných úhlů, takže je skvělým projektem pro začínající řezbáře dýní, kteří si chtějí zdokonalit své dovednosti. Jen se ujistěte, že vaše nástroje jsou stejně ostré! Doporučujeme použít speciální nůž na vyřezávání dýní, který se často prodává v obchodech s halloweenskými potřebami. Hledejte tenký vroubkovaný nůž, který je navržen tak, aby se s ním dalo manévrovat v těsných prostorách. Hodí se i tenký kuchyňský nůž. Ukážeme vám, jak si vyřezat vlastní strašidelnou halloweenskou dýni v pouhých třech jednoduchých krocích. Stáhněte si naši bezplatnou šablonu a vezměte si nářadí a přidejte tuto podivně okouzlující postavičku do své halloweenské výzdoby!

Pokyny krok za krokem

S několika málo potřebami a těmito pokyny si můžete vytvořit vlastní vyřezávanou dýni. Zkuste použít naši bezplatnou šablonu na vyřezávání dýní na umělou dýni (8 USD, Target) a vytvořte si trvalou halloweenskou dekoraci.

Krok 1: Příprava dýně

Tisknutelnou šablonu můžete zmenšit tak, aby se vešla na jakoukoli velikost dýně, ale my jsme zvolili dýni vysokou přibližně 12 palců. Dýni vykuchejte tak, že na její spodní straně vyříznete kruh a vyříznutý kruh vyjmete. Pomocí kovové lopatky (nebo rukou) odstraňte vnitřnosti dýně.