Předvečer Všech svatých

9 dýní inspirovaných farmou k zobrazení tohoto Halloweenu

Podzim je asi naše nejoblíbenější období na výzdobu a letos jsme se rozhodli pro venkovský vzhled. Už jsme si naplánovali halloweenskou výzdobu na statku a teď přemýšlíme o tom, jak začlenit atmosféru statku do našich sezónních dýňových expozic.

Podzim je tradičně období plné jasných a výrazných barev, zatímco rustikální styl je obvykle tlumenější. Pokud milujete zářivé červené a oranžové barvy podzimu, nezoufejte! Při zdobení ve venkovském stylu nemusí být všechno v odstínech bílé a šedé – tyto světlejší kousky můžete použít ke zdůraznění tradičních oranžových dýní a barevných tykví.

Abychom vám pomohli inspirovat váš vlastní podzimní displej na verandě, shromáždili jsme několik našich oblíbených dýní inspirovaných farmou.

Související položky

Malovaná kostkovaná dýně

Bizoní šach není jen pro vnitřní dekorace! Namalujte si vlastní ginghamovou dýni tak, že namalujete svislé a vodorovné pruhy šedé barvy a přidáte čtverce tmavšího odstínu pro snadný kostkovaný vzhled. Je dostatečně hezká na to, abyste ji vystavili samostatně, nebo ji použijte k ozdobení výstavy jiných dýní a tykví.

Dům číslo dýně

V této okouzlující malované dýni je méně více. Zobrazte číslo domu na obyčejné bílé dýni pomocí odnímatelných šablon na čísla (5 dolarů, Staples) a řemeslné barvy. V kombinaci se sortimentem tykví a sezónních květin vytvoříte nádhernou podzimní verandu.

Rustikální leptaná dýně

Ne všechny dýně vyžadují vyřezávací nůž! Abychom vytvořili tento rustikální vzhled, natřeli jsme dýně bílou barvou a pak jsme pomocí leptacího nástroje ze sady na vyřezávání dýní (7 dolarů, Target) vyřezali do povrchu pěkný květinový vzor. Líbí se nám, jak oranžová dužina dýně vyniká na bílém natřeném povrchu.

Drátěná tykev

Tento drátěný stojan na dýně s dlouhou životností vypadá složitě, ale jeho sestavení je velmi snadné. Podívejte se po dvou drátěných koších oválného tvaru a naplňte je miniaturními umělými tykvemi (13 dolarů, Amazon), než je naskládáte na sebe a spojíte drátem. Tuto dýni na farmě můžete zobrazit po celou podzimní sezónu a pak přidat samolepicí prvky jack-o‘-lantern, když je konečně čas vyrazit dekorace Halloween.

Sbírat dýně

Inspirujte se při letošním zdobení dýní frázemi ze svých oblíbených nápisů na statku. My jsme napsali frázi „gather“ na velkou bílou dýni perem Sharpie (5 dolarů, Staples). Použijte náš bezplatný soubor ke stažení a vytvořte si vlastní dýni gather nebo si volnou rukou vytvořte jiné slovo či frázi.

Monogramová dýně

Vyryjte své iniciály do různých tykví a vytvořte si tak skutečně osobní dýňovou výstavu. Vybavte každou dýni iniciálou příjmení vaší rodiny nebo nechte děti vyřezat vlastní iniciály do vlastních dýní jako zábavnou podzimní rodinnou aktivitu.

Pěkné leptané dýně

Jedním z důvodů, proč tak milujeme leptané dýně, je to, že vydrží mnohem déle než tradiční vyřezávané dýně. Protože nemusíte dýni otevírat a vydlabávat vnitřek, vyleptané nebo vyškrabané dýně vydrží o několik týdnů déle než vyřezávané lucerny (doporučujeme použít na leptání vazelínu, aby zůstalo extra čerstvé). Navíc jsou jednodušší na výrobu, takže celou výstavu na verandě zvládnete za pár minut.

Dýňové ohniště

Vyndejte ingredience na s’mores a proměňte hromadu dýní ve slavnostní podzimní ohniště. Je to zábavná alternativa ke skutečnému ohništi, protože umístění bateriových světel do každé dýně zajistí dostatek blikajícího světla. Vezměte si hrnek horkého jablečného moštu a shromážděte se kolem „ohně“, abyste si užili chladný podzimní večer.

Personalizovaná dýně

Tuto jednoduchou dýni bez vyřezávání si můžete snadno přizpůsobit pomocí nečekaného materiálu. Vydejte se do obchodu s domácími potřebami a vyzvedněte si sadu starých příborů, které se k sobě nehodí, a použijte je na hláskování písmene nebo slova. Zůstaňte u obecného výrazu, jako je „podzim“, nebo použijte více dýní k vyrytí svého příjmení.