Předvečer Všech svatých

Vytvořte slavnostní Bat Garland na Halloween

Tento slavnostní sváteční věnec ozdobí vaši halloweenskou výzdobu krbu pomocí několika levných materiálů. Nakrájejte v obchodě zakoupená vzorovaná papírová brčka na malé kousky a navlékněte je přes středy, abyste vytvořili zábavný a slavnostní transparent, a pak navlékněte druhý pramen pěnových netopýrů, abyste dokončili tento rozkošný nápad na halloweenské řemeslo. Tento kousek se nejlépe hodí k výzdobě interiéru, ale za suchých dnů ho můžete zavěsit i venku.

Jak vyrobit papírový věnec z netopýrů a slámy

Potřebné zásoby

  • Papírová brčka
  • Nůžky
  • Velká jehla
  • Nici
  • Plstěné pálky
  • Pěnové kuličky nebo plstěné bambulky

.

Pokyny krok za krokem

Podle tohoto jednoduchého návodu si můžete vyrobit vlastní papírový věnec z netopýrů a slámy. Každý věnec byste měli zvládnout za méně než hodinu.

Krok 1: Nastříhejte a navlékněte brčka

Kupte si velké balení papírových brček se slavnostním svátečním vzorem (obvykle jsou k dostání v sekci párty potřeb v obchodě s potravinami). Brčka zastřihněte tak, aby odpovídala ideální šířce vašeho transparentu; my jsme začali s 8palcovými brčky a rozřízli je na polovinu, aby vznikly 4palcové kousky. Pomocí jehly a nitě propíchněte střed každého brčka a navlékněte jednotlivé kousky k sobě, abyste vytvořili girlandu. Navlékejte slámky tak dlouho, dokud girlanda nedosáhne požadované délky (my jsme si vyrobili girlandu dlouhou asi 5 stop).

Krok 2: Navlékněte pěnové tvary

Zakupte si balíček předem vystřižených pěnových tvarů nebo si nakreslete a obkreslete vzor a vystřihněte si vlastní. Pokud pěnové tvary nejsou opatřeny otvory (nebo pokud jste si vyrobili vlastní), použijte malou děrovačku a přidejte otvory na obě strany každého tvaru. Pomocí jehly a nitě navlékněte pěnové tvary k sobě a přidejte malé pěnové kuličky nebo bambulky pro slavnostní dojem; pokračujte v navlékání, dokud nebude věnec stejný jako délka slaměného věnce.

Krok 3: Styl a zavěšení

Po dokončení navlékání obou girland svažte konce, abyste neztratili žádné tvary nebo slámky. Oba prameny zavěste těsně vedle sebe, aby oba věnce tvořily ucelený celek. Zpočátku budou slaměné kousky pravděpodobně viset pohromadě, ve velkých plochých kusech; poté, co věnec zavěsíte, pohybujte a táhněte slaměnými kousky tak, aby směřovaly různými směry. Tento nápad na domácí girlandu je dokonalým způsobem, jak přidat trochu strašidel do vaší vnitřní halloweenské výzdoby. Pokud se chystáte věnec zavěsit venku, nezapomeňte ho přenést přes noc a venku ho zavěšujte jen v teplejších a suchých dnech.