Práce na zahradě

Kontejnery na terárium

Udržujte svůj zelený palec svěží i v zimních měsících tím, že si založíte pokojovou zahrádku. Začněte v malém měřítku, abyste nebyli zahlceni, takže terária jsou skvělým začátkem, pokud máte strach z pěstování vlastních rostlin. Pro své oblíbené vzdušné rostliny, sukulenty a mechy si vyberte takovou nádobu terária, která bude odrážet vás a váš styl, aniž by odváděla pozornost od obsahu uvnitř. Toto jsou některé z našich oblíbených tipů. Jako bonus je můžete všechny pořídit online!

Terária ze dřeva a skla

S těmito jedinečnými terárii ve stylu akvária se můžete pustit do přírodních rozmarů. Miska nahoře je vyrobena z recyklovaného skla a je umístěna na základnu z přírodního dřeva, dokud je ještě tvárná, což způsobí, že se vytvaruje do základny a lehce opeče dřevěnou základnu, čímž jí dodá texturu. Vyberte si ze tří různých velikostí (nebo si kupte od každé jednu!).

Koupit: Dřevěná + skleněná terária, 49-149 dolarů, West Elm

Vytvořte útulný domov pro pokojové rostliny pomocí tohoto stolního stojanu – líbí se nám atmosféra tohoto terária se šikmou střechou ve tvaru písmene A. Rám tvoří kartáčovaný zinek a zbytek vyplňují skleněné panely, které působí rustikálním, ale elegantním dojmem. Výklopná dvířka umožňují snadnou změnu uspořádání obsahu terária a zalévání rostlin.

Koupit: World Market, 25 dolarů.

Otevřené oválné terárium

Zvolte minimalistické terárium, abyste rostliny uvnitř opravdu ukázali. Toto válcovité terárium je na obou koncích otevřené, takže do něj snadno vložíte mech, vzdušné rostliny nebo malé sukulenty. Protože je tato terarijní nádoba vyrobena ze skla, měla by se používat pouze v interiéru.

Koupit: Otevřené oválné terárium, 38 dolarů, Terrain

Skleněné terárium CYS-Excel

Udělejte si radost svými pokojovými rostlinami, když je umístíte do tohoto 14 palců vysokého terária. Skleněný plášť lze použít samostatně jako nádobu, ale s dřevěným podstavcem a kulovou zátkou nahoře se promění v roztomilé terárium, které se postará o vlhkost pro rostliny milující vlhkost. Vysoký a úzký design umožňuje snadno předvést vrstvy rostlin, mechu, kamenů a písku.

Koupit: Skleněné terárium CYS-Excel, 53 dolarů, Walmart

Terárium z betonu a skla

Poskytněte své vnitřní zahradě pevný základ. Toto terárium stojí na betonové desce, která má vířivý vzhled mramoru. Nádoba má široké ústí, díky kterému do ní můžete v případě potřeby snadno strčit ruku a přerovnat terarijní rostliny a doplňky.

Koupit: Skleněné terárium, 66 dolarů, AllModern

Colorblock Base Cloche

Přidejte do designu terária (kromě zelené barvy) další barvu. Tato barevná skleněná kloaka vypadá, jako by byla obarvena tyrkysovou barvou, a působí téměř dojmem vody. Díky písku, kamenům a rostlině připomínající rákos uvnitř vypadá toto terárium jako výsek z břehu jezera.

Koupit: , 44 dolarů, Terrain

Starosvětské terárium Wardian Case

Vyzkoušejte gotický vzhled edwardiánské éry a pořiďte si jedinečnou nádobu na terárium. Tento skleníkem inspirovaný květináč má zakřivené skleněné stěny a tmavý kovový podstavec. Spodní a horní hrany jsou zdobeny dekorativními detaily z tepaného železa pro vintage vzhled. Konstrukce je také vybavena plastovou výstelkou uvnitř podstavce pro snadnou výměnu rostlin.

Koupit: Kufříkové terárium Old World Wardian, 106 dolarů

Skleněné terárium Cogburn

S tímto skleněným teráriem pozvednete svou interiérovou zahradu. Kulatý skleněný kus má kruhový výřez, do kterého snadno umístíte své oblíbené rostliny. Skleněná koule dokonale zapadá do černého kovového podstavce s tenkými a dlouhými nožkami. Obě dostupné velikosti jsou vysoké necelý metr, takže je snadno umístíte na poličku nebo boční stolek ve vaší domácnosti.

Koupit: Skleněné terárium Cogburn, 35-42 dolarů, AllModern

Geometrické kovové terárium

Diamanty jsou nejlepšími přáteli dívek – a terária ve tvaru diamantů jsou snem každého zahradníka. Vneste do svého interiéru trochu půvabu s tímto jemným geometrickým teráriem. Je vysoké necelých šest centimetrů, takže poskytuje dostatek prostoru pro vaši oblíbenou vzdušnou rostlinu.

Koupit: Kovové terárium, 75 dolarů, Wayfair

Hruškové skleněné terárium

Hledáte něco sladkého? Toto celoskleněné terárium je ideální nádobou pro rostlinu na kuchyňském parapetu. K němu si můžete zakoupit také odpovídající skleněné terárium s jablky.

Koupit: Skleněné terárium s hruškou, 32 dolarů, Wayfair