Práce na zahradě

Zahradní předplatné boxy

Box na sukulenty

Pokud máte málo místa (nebo se vám prostě jen líbí, jak jsou tyto pokojové rostliny roztomilé), zaregistrujte si předplatné, které se zaměřuje na sukulenty. Pro svůj box sukulentů si můžete vybrat ze spousty možností: každý měsíc dva sukulenty s hliněnými květináči (2 cm širokými), jedna vzdušná rostlina měsíčně, jedna vzdušná rostlina a jeden sukulent nebo jeden až čtyři sukulenty měsíčně. Nejsou to ani průměrné slepice a kuřátka, protože Succulents Box se pyšní tím, že obsahuje vzácnější druhy, jako jsou růžové sukulenty a pestré odrůdy.

Koupit: Kč za měsíc.

Můj zahradní box

Každý měsíc obdržíte balíček obsahující živou rostlinu nebo cibulku, jednu z jejich půdních směsí, dekorativní květináč a stylové dekorativní akcenty, které oživí vaši venkovní zahradu. V každé krabici najdete také ilustrované pokyny a tipy pro snadnou péči o zahradu.

Koupit: Cratejoy: My Garden Box Subscription, 35,50 dolarů za měsíc

Klub rostlin

Podobný je i klub Plant Club, který je sesterským předplatným My Garden Box, ale je určen pro milovníky pokojových rostlin a ne pro venkovní zahrádkáře. Každá krabice obsahuje pokojovou rostlinu, dekorativní květináč, směs pro pěstování v květináčích, ilustrovaný návod a příležitostné zábavné překvapení. Každý měsíc přijde vybraná rostlina připravená k pěstování přímo z krabice.

Koupit: Cratejoy: The Plant Club Subscription Box, 23,33 dolarů, Cratejoy

Práh

Tento internetový obchod s rostlinami nabízí širokou škálu pokojových rostlin k prodeji, kdykoli zatoužíte obohatit svůj domov o zeleň, ale můžete si také objednat předplatné podle svého životního stylu. Vybírat můžete z pokojových rostlin pro začátečníky (k dispozici v 5 nebo 7palcových květináčích), pokojových rostlin vhodných pro domácí mazlíčky nebo rostlin s nízkým osvětlením a navíc si můžete vybrat ze čtyř barev květináčů (a kdykoli je vyměnit). Každý měsíc pak dostanete přímo ke dveřím již zasazenou rostlinu v květináči, která je optimalizovaná pro váš domov a vaše dovednosti.

Koupit: The Sill’s Subscription Boxes, 35,00 dolarů měsíčně, The Sill

Bloomin‘ Bin

Pusťte se do zahradničení ihned díky sezónním semenům, která vám budou zasílána každý měsíc. Bloomin‘ Bin má na výběr několik různých měsíčních předplatných, jejichž cena se pohybuje od 7 do 60 dolarů měsíčně. Jejich nejzákladnější krabice dodává tři až pět druhů zahradních semen (a občas živou rostlinu), zatímco jiné možnosti obsahují semena měsíce a vzorky půdy nebo rostlinné výživy, pěstební nádoby a speciální projekt nebo užitečný zahradní nástroj. Je to kreativní způsob, jak uspokojit své zahradnické hobby po celý rok!

Koupit: $7,00 měsíčně: Bloomin‘ Bin Subscription Box, od $7,00 měsíčně

Urban Sprouts

Hledáte pokojové rostliny odolné vůči suchu? Přidejte se do klubu(ů)! Tato předplatitelská služba nabízí Klub leteckých rostlin měsíce a Klub sběratelů kaktusů, do kterého se můžete přihlásit. Každý z nich vám bude čtvrtletně zasílat jedinečnou rostlinu spolu s pokyny k péči.

Koupit: Koupě: Urban Sprouts Subscription Box, 9,99 dolarů měsíčně