Práce na zahradě

Nakupující na Amazonu milují zahradní boty Crocs Shorty

Skvělé zahradnické boty jsou nezbytnou výbavou pro co nejpohodlnější práci na zahradě. Ty nejlepší se snadno nazouvají a poskytují oporu klenby, aby se vaše nohy cítily svěže i při úkolech, jako je prořezávání růžových keřů a několikahodinové stříhání hortenzií. A určitě chcete, aby se boty daly snadno vyčistit poté, co se ušpiníte při pletí, sázení květináčů nebo výrobě vlastního kompostu. Velkou výhodou je také nepromokavá obuv, abyste mohli procházet kalužemi nebo mokrou trávou a nepromokli. Podle 3 200 nakupujících na Amazonu, kteří botám Crocs Shorty Gardening Boots udělili působivé průměrné hodnocení 4,3 hvězdičky, splňují všechny výše uvedené vlastnosti.

Stejně jako všechny boty Crocs jsou i tyto zahradní boty známé tím, že jsou velmi pohodlné. To proto, že jsou vyrobeny s charakteristickou pěnovou stélkou Croslite, která poskytuje chodidlům polstrování a strukturu. Boty mají také nastavitelný horní pásek, díky němuž se přizpůsobí přesně tak, jak vám vyhovuje. Díky tomu se můžete vyhnout vrzání, které se objevuje při nošení nepadnoucích bot, a navíc vám zabrání, aby se vaše nohy namočily nebo zablátily. A na vnější straně gumová podrážka zvyšuje trakci, takže ani na kluzkém a mokrém povrchu nebudete mít pocit nestability.

Koupit: Dámské boty Crocs Jaunt Shorty Boot, (31,99-58,12 dolarů, Amazon)

Díky střihu nad kotníky jsou také lehké a pružné; při ohýbání nebo klečení nebudete cítit nepříjemné napětí, které byste jinak mohli zažít u bot s podkolenkami. Boty Crocs jsou navíc navrženy pro pohodlí: Na obou stranách mají otvory pro stažení, kterými si boty můžete nazout, a poté mohou fungovat jako jakýsi věšák, pokud je umístíte na stojan nebo tyč. Čištění těchto bot je hračka, protože jsou nepromokavé a vyrobené ze snadno omyvatelného materiálu. Stačí vzít zahradnickou hadici, rychle je opláchnout a budou jako nové.

„Tyto boty jsou skvělé do deštivého počasí,“ napsal jeden pětihvězdičkový recenzent. „Zatím jsem neměl žádné problémy s dírami nebo mokrýma nohama.“ I když déšť vyschne, jsou tyto zahradnické boty dostatečně stylové, aby se daly nosit i mimo zahradu. „Zkoušela jsem je také k několika svým jarním/letním šatům a vypadají s nimi opravdu hezky,“ napsala další nakupující.

Je těžké získat pohodlí, komfort, praktičnost a styl v jednom. Není divu, že tyto zahradní boty Crocs, které jsou k dispozici ve čtyřech různých barvách a velikostech 4-11, mají tolik příznivců.