Práce na zahradě

Koupit semena online

Pěstování ze semen vám umožní vyzkoušet širší sortiment, než jaký obvykle najdete jako sazenice v zahradním centru. Toto jsou některá z našich oblíbených míst, kde si můžete semena objednat – balíčky si budete chtít dokonce ponechat!

Prohlížení katalogu semen je v zimě pro zahrádkáře obdobou plánování letní dovolené – příležitostí k představám o teplých dnech, které nás čekají. Ještě zábavnější je, když semínka dostanete poštou a překvapí vás, že je v nich uložen jedinečný a pěkný balíček. Nejenže se jedná o jedny z našich nejoblíbenějších semenářských firem, ale jsou také známé svými nádhernými obaly.

Díky velkému množství specializovaných semenářských firem mají zahrádkáři k dispozici celou řadu rostlin, které si mohou vyzkoušet pěstovat, včetně asijské zeleně a francouzských melounů. Menší semenářské firmy musí mezi konkurencí vyniknout, což znamená, že často nabízejí vzácné odrůdy v balíčcích, které vás zaujmou. Chcete-li si vybrat první semena na jaro, které tu bude dříve, než se může zdát, objednejte si je již nyní.

Botanické zájmy

Balíčky semen Botanical Interests poskytují rozsáhlé informace o pěstování na každém balíčku zeleniny, bylin a květin, které zahradníky připraví na úspěch. Každý balíček má bílé pozadí, snadno čitelný černý text a botanickou ilustraci v klasickém stylu, která znázorňuje, co se nachází uvnitř balíčku.

Květiny Floret

Líbí se nám jednoduchost tohoto balíčku se semínky. Floret Flowers vybírá svých 200 řezaných květin pro jejich vůni a dlouhou dobu kvetení. Hnědé papírové obálky se semeny mají černou kresbu rostliny, která ze semen vyklíčí.

Semena plodů

Každý balíček semen Fruition má na spodní straně ilustrovaný rámeček, který souvisí s typem rostliny uvnitř. Mnoho balíčků má v horní polovině obálky barevnou fotografii vzrostlé rostliny, takže přesně víte, co můžete po výsevu očekávat. Zaměřují se na semena květin, zeleniny a bylin, kterým se daří v chladných a krátkých ročních obdobích na severovýchodě.

Kitazawa Seed Co.

Rozšiřte své chuťové buňky o neobvyklou asijskou zeleninu od této stoleté semenářské společnosti. Podle barevného schématu vždy poznáte, že se díváte na balíček Kitazawa: máslově žluté pozadí s borovicově zelenými rostlinami a textem.

Zahrada Renee

.

Zakladatelka Renee Shepherdová, která strávila desítky let testováním semen, do své sbírky zařazuje nové i osvědčené druhy zeleniny a květin. Obálky semínek Renee působí kouzelnou atmosférou díky nakreslené zahradní brance a akvarelovým ilustracím rostlin.