Práce na zahradě

Tyto 3D tištěné sázecí stroje jsou nejroztomilejším způsobem, jak upgradovat své pokojové rostliny

Práce na zahradě

Klasické terakotové květináče se pro vaše rostliny jistě hodí. Krásné nádoby však mohou sloužit i jako umělecké dílo ve vaší domácnosti a na výběr je mnoho poutavých stylů (mám super roztomilý květináč se sovou, který miluji, i když jsem pro něj ještě nenašla ideální rostlinu). Pokud se při zařizování svého domova inspirujete moderním stylem a elegantními liniemi, je pořízení několika 3D tištěných květináčů zábavným způsobem, jak vylepšit neinspirativní nádoby. Na Etsy najdete desítky obchodů, které prodávají tyto ručně vyráběné květináče pro pokojové rostliny s chladnými texturami a jasnými barvami. Všechny květináče jsou odolné, vodotěsné (s výjimkou odtokových otvorů) a lehké (méně než půl kila).

1. Ananasový květináč

Zdobení ananasy je již dlouho symbolem pohostinnosti a přívětivosti a obchod Etsy PrintAPot vám umožní snadno přenést tuto ikonu do vašich pokojových rostlin. Nabízí rozkošné květináče na ananasy, které jsou široké něco málo přes 2 palce (ideální velikost pro malý sukulent nebo vzdušnou rostlinu) a jsou k dispozici v široké škále barev, včetně zlaté, červené, růžové, bílé a tyrkysové. Za příplatek 3,50 USD vám obchod k objednávce přiloží i živou vzdušnou rostlinu, která dokonale dotváří vzhled tohoto tropického ovoce. PrintAPot má v nabídce i spoustu dalších roztomilých tvarů, jako jsou jahody, sloni a malí ježci.

Koupit: (12 dolarů, Etsy)

2. Duhové květináče

Pokud máte problém s výběrem jedné barvy (jako já), vyberte si geometrický květináč, který kombinuje několik různých odstínů. Obchod Etsy MysticFantasyCraft tiskne 4 palce široké nádoby z duhově zbarvené kyseliny polymléčné (jeden z nejoblíbenějších materiálů pro 3D tisk), která vytváří nádherné smíšené šperkové tóny. Není zaručeno, jakou kombinaci barev získáte, ale podle fotografií obchodu budou všechny vypadat úchvatně.

Koupit: (15 dolarů, Etsy)

3. Neutrální, geometrické květináče

3D tištěné květináče vypadají elegantně i v neutrálních barvách! Obchod Etsy MeshCloud má na výběr spoustu designů nádob a většina z nich je v klasických barvách, jako je bílá, černá a šedá. Neutrální paleta opravdu pomáhá geometrickým vzorům na této sadě čtyř květináčů vyniknout a každý 3,5 palce široký květináč (s odtokovými otvory) v sadě má jinou texturu. Sada se skvěle hodí do moderního domova, zejména když ji postavíte na okenní parapet nebo dokonce seskupíte na konferenční stolek.

Koupit: Modern Planter Set, (38 dolarů, Etsy)

4. Závěsný diamantový květináč

Proč nevyšvihnout své závěsné rostliny do nových výšin v nádobě vytištěné na 3D tiskárně? Prodejce GreenDesk na Etsy má několik možností závěsných a nástěnných květináčů. Jedna z jejich nejroztomilejších nádob má tvar diamantu a dodává se v různých velikostech, přičemž nejmenší měří na šířku asi 4,5 palce a největší téměř 10 palců. Vyberte si z 15 různých barev, včetně stříbrné, zlaté, limetkově zelené, světle fialové a blankytně modré (máte také možnost přidat odtokové otvory), a pak zavěste nádobu s tažnou rostlinou, jako je šňůra perel, pothos nebo ocún.

Koupit: (16 dolarů, Etsy)

5. Spirálový květináč ze směsi dřeva

Tento 3D tištěný květináč od prodejce Esomesh z Etsy má skutečně fascinující design. Je vytištěn v jednoduchém spirálovém vzoru, ale každý závit má desítky drobných hřebenů navíc. Sázecí stroj je vytištěn pomocí ekologické směsi dřeva, díky čemuž vypadá o něco zemitěji a přirozeněji než některé jiné návrhy, které uvidíte, a obsahuje odtokový otvor. Obchod má v nabídce různé velikosti od šířky 2 palce až po 6,5 palce, což je ideální pro sukulenty nebo jiné malé pokojové rostliny.

Koupit: (12 dolarů, Etsy)