Pokoje

Kovové kancelářské doplňky, které září

Doby, kdy jste používali náhodné předměty, abyste zabránili převrácení svých notebooků a složek, jsou pryč. Vezměte si tyto zlaté stojánky na knihy s prasátkem. Nejenže slouží funkčnímu účelu, ale jsou roztomilé a určitě odstartují skvělou konverzaci v kanceláři s Gregem z účtárny. Zvyšte faktor zábavy a ozdobte si prasátko na svátky a zvláštní příležitosti. Protože kdo by odolal zlatému prasátku se santovskou čepicí?

CB2 Sada 2 zlatých stojánků na knihy s prasátkem, 29,95 $

Složky, které se třpytí

Zlepšete svou organizaci papíru pomocí této sady pořadačů se zlatými puntíky. Určitě dodají vaší kanceláři lesk a šmrnc. A pokud se vám líbí puntíkovaný design, pravděpodobně si zamilujete i pruhovanou verzi. Zjednodušte svůj organizační vzhled pomocí štítkovače, který označí obsah složek.

Pořadače Kate Spade Gold Foil Dots (sada 6 kusů), $16

Vázání papíru ve velkém stylu

Zapomeňte na základní černé pořadače. S těmito zlatými pruhovanými sponkami bude sestavování zpráv a dalších papírových projektů mnohem zábavnější. Protože jsou tyto svorky hezké samy o sobě, uložte je do průhledné nádoby na svém pracovním stole.

Svorky do pořadače See Jane Work, 3,99 €

Otvírák na dopisy Foxy

Neriskujte bolestivé pořezání papírem při otevírání pošty. Místo toho si vyberte tento mosazný otvírák na dopisy. Vystavený ve stylovém kalíšku na tužky rozhodně vnese na váš pracovní stůl šarm a rozmar.

High Street Market Mosazný otvírák na dopisy Fox, 16 dolarů

Lepší než základní

Proč se obtěžovat s nudným odpadkovým košem, když můžete nepotřebné zbytky vyhodit stylově? S touto lesklou zlatou nádobou se budete cítit jako ředitel. Také si získá pozornost, protože třpytivý zlatý odpadkový koš se nevidí každý den.

CB2 Gold Wastecan, 49,95 USD