Nezařazeno

Pergola si vybírá obraz Dokonalý dvorek

Vyšperkujte svůj venkovní prostor tímto nálezem inspirovaným průmyslem! Tato ocelová pergola je skvělým způsobem, jak dodat vašemu zelenému prostoru moderní nádech.

Ocelová pergola Sunjoy Doubleton

Cena: 762,49 USD

Cedrová pergola Breeze

Pokud chcete zaujmout, vaše hledání je u konce! Tato velkolepá pergola je ideální pro zastínění celé vaší terasy a vytvoření nádherného místa pro posezení celé rodiny.

Breeze 16 Ft. W x 12 Ft. Cedrová pergola

Cena: 4 877 USD

Gronomics Deluxe Pergola Planter

Voláme všechny zelené palce: Tento tip na pergolu je určen pro vás! Pergolový květináč Gronomics je ideální pro ty, kteří chtějí svou zahradní konstrukci obohatit o nádhernou zeleň. Pusťte se do zahradničení!

Pergolový květináč Gronomics Deluxe

Cena: 1 299,99 USD

Vinylová pergola Avalon

Skvělou variantou klasické konstrukce pergoly je tato vinylová pergola Avalon. Tento tip je dodáván v zářivé bílé barvě, která se bude ve vašem zeleném prostoru jistě vyjímat!

Vinylová pergola Avalon 10 Ft. x 10 Ft. s křídlovou střechou

Cena: 1 699,99 USD

Pacific Casual ocelová pergola se stahovací střechou

Tento drobný model je ideální pro rodinu s omezeným rozpočtem! Skvěle zastíní prostor na terase a dodá mu ten správný šarm, takže je to jasná volba! A kdo by si mohl nechat ujít takovou cenu?

Ocelová pergola Pacific Casual 8′ x 8′ se stahovací střechou

Cena: 399,99 USD

New England Arbors Mirage Pergola

Tento roztomilý a kuriózní nález z Nové Anglie Arbors je skvělý pro přidání některé nádherné dekorace do vašeho dvorku. Vše, co potřebujete, je několik přátel, útulné polštáře a myslíme si, že tento výběr bude správný!

New England Arbors Mirage Pergola

Cena: 1 299,99 USD

Všechny věci Cedrová volně stojící pergola se stříškou

Proč se rozhodovat mezi pergolou a houpačkou na verandě, když můžete mít obojí? Udělejte si potřebný odpočinek v této klasické verandové houpačce ve stínu cedrové pergoly!

Volně stojící pergola se stříškou All Things Cedar

Cena: 1 397,71 USD

Pryskyřicová pergola Queensbrook

.

Potřebujete vylepšit výzdobu u bazénu? Tato pergola Queensbrook to určitě dokáže! Je dostatečně jednoduchá na to, aby se hodila do jakéhokoli venkovního prostoru, ale přitom bude dělat dojem, který se vám bude líbit.

Pergola z pryskyřice Queensbrook o rozměrech 8 stop x 9,5 stopy

Cena: 449 dolarů

Klasická cedrová pergola

S klasikou se opravdu nedá nic zkazit, a proto si myslíme, že by si každý měl pořídit tento nádherný kousek! Tato pergola je vyrobena z robustního cedru, ale nezabere na vaší zahradě příliš mnoho místa – co si nezamilovat?

Cedrová pergola (10 x 12)

Cena: 1 247,99 USD

Coolaroo Constantine Pergola

Potřebujete dodat zeleni trochu elegance? Tato plně zatahovací pergola od společnosti Bed Bath and Beyond je vybavena tkaninou odolnou proti povětrnostním vlivům, která vydrží po celou sezónu!

Pergola Coolaroo Constantine 9′ x 9′

Cena: $499,99