Nezařazeno

Kovové povrchy, které máme rádi

Malý, ale mocný. Tyto drobné zlaté květináče udělají v každé místnosti velký dojem. Jsou tak krásné a elegantní, že jsou stylovým doplňkem každé domácnosti.

Mod Kovový květináč

Cena: 8-10 dolarů

Jemný zlatý akcent

S touto nádhernou stolní lampou doslova rozzáříte každou místnost. Černá a zlatá barva se dokonale snoubí a vytvářejí nadčasový kousek, který zapadne do každé domácnosti.

Stolní lampa Mister

Cena: $119

Velryba, velryba, velryba… Co to tu máme?

Jak zábavné jsou tyto velrybí zarážky na knihy? Jejich roztomilost nás „bere“! Slovní hříčka je myšlena vážně.

Velrybí zarážky na knihy

Cena: 79 dolarů

Tak chladné, tak měděné

Investujte do opravdu pěkných mlýnků na sůl a pepř a nebudete litovat. Tyto báječné kousky se špetkou chladu a mědi dodají kuchyni ten správný kovový lesk.

Měděné mlýnky na sůl a pepř

Cena: 29,95 USD za kus

Servírování stříbra

Nyní podávejte nádherný stříbrný podnos s příměsí elegance a noblesy. Podnos Anthro je skvělým doplňkem na stůl, který se vám doma bude hodit. Naplňte ho svíčkami nebo jinými předměty a bude to váš oblíbený kus dekorace.

Barový podnos Fox Caper

Cena: 268 dolarů

Stravujte se jako královská rodina

Zlaté akcenty jsou tak in! Tuto sadu příborů milujeme, protože vypadá extravagantně, aniž by měla extravagantní cenu. Prostřete s nimi stůl na příští večeři a určitě uděláte dojem.

Pětidílná sada příborů Threshold Izon – zlatá

Cena: 19,99 USD

Míchání s kovy

Někdy se jasná barva do kuchyně prostě nehodí. To ale neznamená, že se u malých kuchyňských spotřebičů musíte rozhodnout pro nudu. Promíchejte je s kovy, jako je tento měděný stojanový mixér, a stále získáte stylový vzhled.

KitchenAid Metallic Series 5Qt. Stojanový mixér

Cena: 599,95 USD

Metalické rukojeti

Je to nejjednodušší domácí osvěžení v knize. Výměna starých klik a knoflíků může výrazně změnit vzhled vašeho domova. Vyzkoušejte tyto kovové úchytky a okamžitě vylepšete každou zásuvku.

Rukojeť kroniky

Cena: 14 dolarů

Ve správném rozpoložení

S těmito lesklými stříbrnými rámečky na obrázky můžete svou stolní výzdobu ještě vylepšit. Díky nim se váš stůl nebo stěna v mžiku změní z nudné na báječnou. Stříbrné rámečky jsou snadným způsobem, jak přidat třídu a eleganci do každé místnosti.

Postříbřené rámečky Abigail

Cena: 16-27 dolarů

Metalické hrnky pro vaše moskevské muly

Někdy prostě potřebujete dobrý domácí nápoj, abyste přečkali zbytek týdne. Tyto měděné hrnky se skvěle hodí pro váš nápoj uprostřed týdne nebo víkendový Moscow Mule.

Měděný hrnek Moscow Mule

Cena: $19,95-$79,95

Tlustý kov, drobné čajové svítilny

Kombinujte s těmito dokonalými malými svícny. Umístěte je na konferenční stolek, krbovou římsu, jídelní stůl a další. Tyto kovové držáky si snadno najdou místo ve vaší domácnosti.

Drátěné držáky na čajové svíčky Geo sada 3 kusů

Cena: 17,97 USD

Kávový stolek jako stvořený pro lesk!

Tento konferenční stolek je k nezaplacení! Nemůžeme přestat zírat na strukturu včelí plástve a zářivou zlatou barvu. Ani vaši hosté nepřestanou zírat, až uvidí tento úžasný kousek u vás doma.

Konferenční stolek Vince s kovovým oděvem

Cena: 799 dolarů

Zrcadlová metalíza na stěně

Zlatý rámeček a kosočtverec. Kdo by nechtěl mít toto zrcadlo zavěšené u vchodu do domu? My víme, že ano! Vyjádřete se tímto zrcadlem a nechte začít sbírat zlaté akcenty.

Zrcadlo s překrývajícími se diamanty

Cena: 399 dolarů

Stříbrná prohlášení

Udělejte si v koupelně rychlou změnu a vyměňte staré doplňky za nové. Tyto stříbrné kousky dodají vaší koupelně šmrnc.

John Robshaw-Taxila Vanity příslušenství

Cena: $56,17-$112,42

So-Chic Copper Canisters

Tyto stylové kanystry se dodávají v sadě po čtyřech kusech různých velikostí. Jejich strukturovaný vzhled a měděná povrchová úprava jsou dokonalým doplňkem vaší kuchyně.

Měděné kanystry

Cena: $118