Nezařazeno

+ Nápady na vánoční dárky pro učitele

Zbavte se nepořádku díky této stolní nabíjecí stanici, která pojme elektronická zařízení – a nejen to! Díky otvorům pro nabíjecí kabely a dvěma skrytým zásuvkám mohou učitelé stylově uspořádat nepořádek na stole.

Designovation Stacy Desktop Dekorativní dřevěná nabíjecí stanice

Cena: 39,99 USD

Pěkné květináče

Tyto mini květináče s umělou zelení agáve oživí každou třídu. Minimalistické bílé nádoby jsou dokonalým kancelářským akcentem pro celoroční použití.

Sada mini agáve a bílého květináče

Cena: 42,49 USD

Redukovat, znovu použít, recyklovat

S touto sadou mini držáků na tužky na odpadky a recyklační nádoby proměníte každý stůl v místo, kde můžete recyklovat. Naplňte tyto rozkošné zásobníky tužkami, pery a dokonce i kancelářskými sponkami – pak zavřete víčka, abyste zabránili rozlití.

Junipers Mini sada odpadkových košů a recyklačních nádob Držák na tužky

Cena: 14,29 $

Zasedněte

Nespokojte se s nudnou židlí! Tato pohodlná židle s míčem dodá třídě nebo kanceláři trochu zábavy a její ergonomický design zlepší rovnováhu a držení těla při každém sezení.

Židle Safco Zenergy Ball

Cena: 131 dolarů

Expert Planner

Žádná třída se neobejde bez barevného kalendáře plného aktivit. Tento měsíční plánovač se suchou fixou se lepí na jakýkoli povrch, takže je snadné udržovat aktuální informace.

Samolepicí měsíční plánovací plocha se suchou stěrkou At-A-Glance White Wallmates

Cena: 17,29 USD

Barevná kolekce

Doplňte výtvarné potřeby touto sadou 100 kusů fixů, po které se děti zblázní. Každý učitel ocení velkorysý dar pro třídu.

Sada fixů Pro Art Bullet Point 100 dílů

Cena: $20,60

Pro vnitřní umělce

Buďte kreativní s touto sadou barevných tužek, která obsahuje 150 dílků k vytvoření dalšího mistrovského díla. Učitelé se budou radovat z tohoto přírůstku do výtvarné sbírky ve třídě.

Thornton’s Art Supply 150 kusů vícebarevných tužek pro kreslení umělců

Cena: 74,69 USD

Zcela podle scénáře

Poznámky pro učitele byly právě vylepšeny! Tato kaligrafická sada je ideální pro učitele, kteří milují scrapbooking nebo skicování. Obsahuje všechny náležitosti k osvojení si umění psaní krásným písmem.

Sada Speedball Super All-in-One pro psaní a kaligrafii

Cena: 32,49 USD

DIY Decorator

Potřebujete osvěžit učebnu? Zapomeňte na kupování dekorací – tento víceúčelový váleček vyřeže a vytiskne jedinečné vzory, které vyzdobí místnost pro každou příležitost.

Vysekávací a reliéfní stroj Sizzix Big Shot

Cena: 79,99 USD

Rozsviťte to

Tato miniaturní jedle je světlým doplňkem malého prostoru. Ozdobte tento malý stromeček ozdobami a cukrovinkami a oslavte tak svátky.

Majestátní jedle v burgundské látkové tašce s průhlednými světly

Cena: 29,99 USD

Zajistěte si pohodlí

Vezměte si knihu a zachumlejte se do tohoto plyšového přehozu na dlouhou noc. Rukávový design a huňatá tkanina dodají každému učitelskému prostoru sofistikovanost.

Madison Park Ruched Fur Pletený přehoz

Cena: 34,99 USD

Sváteční nástěnné umění

Dopřejte učitelům trochu sváteční nálady, kterou si mohou odnést domů. S touto rozkošnou cedulí na křídové tabuli je prázdninová nálada vždy za rohem.

Oh Deer Dekorativní křídová tabule Sign

Cena: 41,49 USD