Nezařazeno

#WorkIt: Fitness trackery, které jsou ve skutečnosti snadno použitelné

Nošení fitness trackeru Jawbone umí mnohem víc než jen počítat kroky. Tento malý zlobivec také sleduje váš spánek, upozorní vás, když příliš dlouho sedíte, a umožní vám přizpůsobit si denní cíle. Tolik energie v jednom malém přístroji, a to vše se snadno synchronizuje s vaším telefonem Apple nebo Android. Jednodušší už to nebude.

Bezdrátový tracker aktivity Jawbone UP2

Cena: 99,99 USD

FitBit Charge

Pokud nežijete pod kamenem, víte, že sledovače aktivity FitBit jsou trendem téměř všude. FitBit Charge zaznamenává vaše tréninky a spánkový režim a dokonce vám umožňuje pozvat přátele, aby vás každý den vyzvali k úkolu. Tento dokonale elegantní malý náramek je také vybaven malým displejem, který vám ukáže čas a váš pokrok. Stačí na něj klepnout a můžete vyrazit.

Náramek FitBit Charge Activity + Sleep

Cena: $129,95

Garmin Vivosmart

Jestli vás něco dokáže přimět k tomu, abyste v této sezóně přestali sledovat Netflix, pak je to zařízení Vivosmart Activity Tracker od společnosti Garmin. Tento úžasný náramek snadno ovládá váš hudební přehrávač, nepřetržitě monitoruje vaši tepovou frekvenci a důsledně vás upozorňuje, když upadnete do tréninkové krize.

Sledování aktivity Garmin Vivosmart HR

Cena: 149,99 USD

Moov Now

Nejnovější technologie a naprostá jednoduchost jsou obsaženy v hodinkách Moov Now Fitness Wearable. Investice do jednoho z těchto fitness trackerů vám nedovolí žádné výmluvy, proč necvičit a nedosáhnout svých cílů. Mezi funkce tohoto zařízení patří šestiměsíční výdrž baterie, technologie odolná proti vodě a prachu, a dokonce i vestavěný trenér. Tento nositelný tracker vás bude povzbuzovat, trénovat vás při dosahování vašich cílů a dokonce počítat vaše opakování. Moov Now vám umožní vzít si trenéra doslova všude s sebou, takže už nemusíte vynechávat den nohou.

Moov Now

Cena: 79,99 USD

MisFit Flash

Nemyslíte si, že ke svému tréninku potřebujete nějaké luxusní funkce? Máme pro vás řešení. Misfit Flash je tracker určený ke sledování spálených kalorií, kroků, které během dne ujdete, a vašeho spánku. Misfit je vyroben tak, aby se dal nosit téměř kdekoli, a je dokonce voděodolný. Ideální pro ty z nás, kteří by si přáli být posedlí fitness, ale přesto tajně milují gauč a megamaratony Kardashianek.

MisFit Flash

Cena: 19,99 USD

Swarovski Shine šperky pro sledování aktivity

Chápeme, i když se potíte, měli byste vypadat skvěle. Společnost Swarovski s tím souhlasí a vydala jednoduchý fitness tracker, který vypadá jako stylový šperk. Tento malý klenot se bezdrátově synchronizuje s telefonem a sleduje vaše kroky, spánkový režim a osobní cíle. Dvojím poklepáním na středový drahokam můžete snadno zapnout funkci hodin. Tento rozkošný náramek odvádí seriózní práci a přitom vypadá stále elegantně. Náročný kardio trénink? Tak si ho nasaďte.

Šperky Swarovski Shine pro sledování aktivity

Cena: 169 dolarů

NordicTrack iFit Link

Usnadněte si sledování kondice pomocí iFit Link od společnosti NordicTrack. Toto zařízení se nám líbí, protože se snadno odpojí od pásku a můžete ho nosit v kapse. Technologie v tomto trackeru rozpozná jakýkoli malý pohyb, aby se každý pohyb počítal. Sledujte svůj jídelníček, počet kroků a spálených kalorií. Je to tak jednoduché a přesně to, co potřebujete, abyste se začali hýbat.

NordicTrack iFit Odkaz

Cena: 49,00 $

Jawbone UP Move

Fitness tracker Jawbone UP Move je sice malý, ale rozhodně mocný. Tracker, který si můžete připnout a nosit kdekoli, je vybaven všemi běžnými funkcemi, ale také funkcí Smart Coach. Tato funkce vám dává tipy a povzbuzení týkající se vašich cvičebních a stravovacích návyků. Čím více vás pozná, tím více tipů vám Smart Coach poskytne.

Jawbone UP Move

Cena: 49,99 USD

Polární smyčka

Jste připraveni opustit svůj každodenní tréninkový režim? Dejte se do pohybu a vyzkoušejte nový typ cvičení s náramkem Polar Loop Activity Band. Vestavěný průvodce aktivitami bude udržovat váš srdeční tep po celý den a funkce přínosu aktivity vám poskytne zpětnou vazbu o veškeré vynaložené dřině.

Náramek Polar Loop Activity Band

Cena: 59,95 USD

Chytré hodinky Garmin Vivosmart GPS

Nastavte si své cíle, sledujte své statistiky, monitorujte svůj jídelníček – a to vše bez nutnosti synchronizovat fitness zařízení s telefonem. Hodinky Garmin Vivoactive GPS Smartwatch byly vytvořeny tak, aby stály samy o sobě, a jejich neuvěřitelné funkce jsou překvapivě jednoduché. Pokud se vydáváte na novou běžeckou trasu, nemusíte brát do ruky telefon, abyste se dozvěděli, kudy jít: Tyto chytré hodinky s podporou GPS přesně vědí, kam máte namířeno. Na trénink nechte telefon doma. Hodinky Vivoactive vás upozorní na příchozí hovor, textovou zprávu nebo e-mail.

Chytré hodinky Garmin Vivoactive GPS

Cena: 249,99 USD

Mio Fuse

Sledovač aktivity Mio Fuse má lehký a snadno nastavitelný řemínek, díky kterému je sledování každodenních aktivit jednoduché a pohodlné. Díky přizpůsobitelnému displeji a úložnému prostoru až pro dva týdny dat o denních aktivitách je tento náramek naprostou volbou.

Mio Fuse Heart Rate + Activity Tracker

Cena: 149 dolarů

Runtastic Orbit

Jste připraveni dát si zdravé předsevzetí? Vyzkoušejte fitness tracker Runtastic Orbit, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů a dodržet je. Tento jednoduchý a praktický fitness tracker vám pomůže více se hýbat, najít optimální spánkový cyklus a sledovat vaše každodenní pokroky.

Runtastic Orbit

Cena: 99,99 USD

Microsoft Band 2

S náramkem Microsoft Band 2 můžete spravovat e-maily, zprávy a telefonní hovory a zároveň sledovat svůj srdeční tep a 10 000 kroků, které jste právě ušli na celodenní túře. Tenký a elegantní náramek monitoruje vše, co se děje ve vašem bláznivě rušném životě. Super snadné, neuvěřitelně efektivní.

Microsoft Band 2

Cena: 249,99 USD

Adidas MiCoach Fit Smart

Kamarád na tréninku vás stále opouští? Mějte trenéra vždy po svém boku s hodinkami Adidas MiCoach Fit Smart. Toto zařízení vám na elegantním displeji poskytne vizuální pokyny, které vás budou motivovat při spalování výpadů v den cvičení nohou.

Adidas MiCoach Fit Smart

Cena: 150 USD

Healbe GoBe

Náruživí milovníci zdraví hledají zařízení pro sledování aktivit, které má vše. Nehledejte nic jiného než tracker aktivity Healbe GoBe. Tento působivý gadget automaticky měří příjem kalorií a sleduje vaši vodní bilanci. Nejenže pomáhá průběžně sledovat hladinu stresu, ale monitoruje i vaši tepovou frekvenci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, bez ohledu na aktivitu.

Healbe GoBe

Cena: 299,99 USD