Nezařazeno

Levnější verze vašich oblíbených obchodů s domácími dekoracemi

Pokud se vám líbí ležérní, americký styl, který je klasický pro Pottery Barn (horní pohovka), IKEA je skvělým místem, kde si můžete vytvořit mnoho stejných vzhledů za méně peněz (spodní pohovka). Přemýšlejte o pohovkách a křeslech s prokluzujícím potahem a rolovacími rameny, konferenčních stolcích s čistými liniemi, základních rámečcích na obrazy a minimálních, jednoduchých doplňcích.

Máte rádi vistárii? Nakupujte na molu Pier 1.

Wisteria (sklenice vlevo) je známá svým klasickým, dobře prošlým stylem. Pokud si chcete vytvořit světový dojem s ne tak velkým rozpočtem, může být Pier 1 skvělým zdrojem mnoha stejných položek. Mezi podobné levnější položky patří modrobílé zázvorové sklenice (sklenice vpravo), dekorativní zástěny pro rozdělení místností, zahradní stoličky a akcentní židle inspirované čínským Chippendale.

Líbí se vám Restoration Hardware? Nakupujte na World Market.

Pokud jste fanoušky evropského stylu a industriální směsi od Restoration Hardware (koberec vlevo), World Market může být klíčem k vytvoření stejného vzhledu s mnohem nižší cenou. World Market nabízí podobná plyšová, všívaná čela a vintage inspirované koberce (podívejte se na jejich styl Veronica, jako je koberec vpravo). Najdete zde také stejné typy texturních doplňků, jako jsou korálkové lustry, skleněná terária a industriální police.

Líbí se vám West Elm? Nakupujte na Targetu.

Společnost West Elm je známá svým čistým moderním stylem inspirovaným polovinou století (stůl vlevo). A díky produktovým řadám bytových doplňků, jako jsou Threshold a Nate Berkus, se společnost Target stala cenově dostupnou alternativou k dosažení podobného vzhledu (stůl vpravo nahoře). S každou měnící se sezónou můžete očekávat nové nabídky, které odrážejí styl West Elm, například v oblasti osvětlení, koberců a dekorativních předmětů.

Líbí se vám Serena & Lily? Nakupujte v obchodě Worldstock společnosti Overstock.

Společnost Serena & Lily je známá veselými barvami, hrou vzorů a vzory inspirovanými rodinou (puf nahoře). A možná budete překvapeni, kde si můžete vytvořit podobnou atmosféru za zlomek ceny. Worldstock založil generální ředitel společnosti Overstock a je to online tržiště s ručně vyráběnými předměty od řemeslníků z celého světa, které podporuje spravedlivý obchod. Chcete-li si znovu vytvořit příchuť charakteristického stylu značky Serena & Lily, nakupujte kožené marocké pufy (puf na dně), barevné polštáře z Indie a ratanové akcentové stolky.