Nekategorizace

Zde jsou nejlepší prodejny Etsy pro milovníky zvířat

Děti si teď hrají v týpí, a nyní se do této zábavy mohou zapojit i naši chlupatí kamarádi. Obchod Etsy Snaggs navrhl rozmarné týpí s vložkami do pelíšků pro psy i kočky, které představují zábavnou alternativu k tradičním pelíškům pro domácí mazlíčky.

Personalizované plstěné postele od Naps Design

Dapper Dog z Preppy Pup Couture

Preppy Pup Couture nabízí kravaty a obojky pro téměř všechny možné příležitosti. Tyto švihácké kravaty jsou skvělým nápadem pro kostým nebo pro zábavu kdykoli.

Kreativní klobouky od Handmade Monster

Hledáte jedinečný nápad na kostým pro svého domácího mazlíčka na Halloween nebo jinou zábavnou příležitost? Handmade Monster vytváří háčkované kostýmy pro psy a kočky na zakázku. Pokud jste fanouškem Hvězdných válek, tento klobouk Yoda je k dispozici v několika velikostech. Obchod nabízí také háčkované hračky pro domácí mazlíčky a zakázkové objednávky.

Pet Pop Art Paintings od Swish and Wag

Proměňte obrázek svého domácího mazlíčka v popartové dílo. Etsy Shop Swish and Wag vytváří tradiční nebo popartové olejomalby a akrylové obrazy domácích mazlíčků. Je to tak snadné, jako když k objednávce přiložíte obrázek svého mazlíčka. Můžete si přizpůsobit, jak bude vaše hotové dílo vypadat, a k dispozici je několik velikostí plátna.

Vlastní háčkovaný polštář pro kočky od Zolayka

Co je lepšího než mít kočku, se kterou se můžete mazlit? Co třeba háčkovaný polštář vytvořený z obrázku vaší kočky? Společnost Zolayka nabízí kreativně přizpůsobený polštář pro kočky, který je další nejlepší věcí, jak se přitulit ke své kočce.