Nápady pro domácnost

Ona skořila člověka

Nápady pro domácnost

Přístřešky jsou nejnovější módou pro kutily i zelené palce. Tyto venkovní prostory, které jsou opakem mužské jeskyně, jsou určeny pouze pro ženy – ačkoli kdo by nechtěl trávit čas na zahradě? Vejděte do této kreativní kůlny, která je přizpůsobená pro řemeslné práce, relaxaci a zábavu v jednom. Vaše léto už nikdy nebude jako dřív!

Na podlaze

Skutečná hvězda tohoto nádherného prostoru není na stěnách ani na policích, ale pod nimi! Nápadná černobíle pruhovaná podlaha dodává poutavý kontrast a opticky rozšiřuje malou kůlnu. Odvážný vzhled připravuje půdu pro zbytek nádherných dekorativních prvků v místnosti.

Sešito dohromady

Vložte do neutrálního zarámovaného uměleckého díla barevný nádech. Tento výrazný obrázek mostu je prošitý žlutou nití a působí vícerozměrně. Světlou nití pečlivě prošijte obrysy objektů na fotografii a poté umělecké dílo oživte pokračováním nitě za přední stranu rámu.

Splatter Paint

Vyžeňte nudné stěny ve své kůlně pomocí zábavných úprav stěn, které poskytnou světlé pozadí pro řemeslné práce a zábavu. Pro vytvoření této akcentové stěny jsme nejprve zředili barvu vodou. Poté jsme naředěnou barvu rozstříkli na stěnu a postříkali ji vodou. Pro strukturovanější vzhled můžete použít slanou vodu. Nebojte se také míchat barvy! Jen nezapomeňte na podlahu položit ručníky na zachycení kapek.

Zábava s třásněmi

Nyní, když máte vlastní prostor pro řemeslné práce, můžete si vyrobit toto levné svítidlo pouze z třásní a vyšívacích obručí! Tato úžasná struktura se třepotá v lehkém letním vánku a má gradient neutrálních barev. Projekt DIY osvětlení doplňuje jednoduchá sada závěsů zakoupená v obchodě.

Podívejte se, jak vyrobit přívěsek s třásněmi

Umělecký koutek

Proměňte prázdnou stěnu v dokonalý pracovní prostor pomocí chytrého hardwaru. Tato stolní deska je ve skutečnosti skládací plocha, která se skládá, když se nepoužívá. Kovové výztuhy, které drží stůl, se otáčejí do stran, aby se plocha mohla složit naplocho ke zdi. Tento štíhlý stolek je ideálním místem, u kterého můžete sedět a skicovat, když vás přepadne kreativita!

Co se děje?

Kůlna není kompletní bez pohodlného místa k posezení a odpočinku. Přesně to můžete udělat v tomto závěsném ratanovém křesle zavěšeném na stropních nosnících. Tento čtenářský koutek, doplněný polštáři a příjemnou dekou, je dokonalým místem k odpočinku.

Sedadlo v okně

Nechte do svého přístřešku proudit přirozené světlo a zařiďte si světlý letní úkryt. Na tomto okně se spojují různé textilie a vzory a vytvářejí eklektický styl. Okenní závěsy jsou vyrobeny z odolné venkovní tkaniny upevněné kolem pěnového vatelínu. Na háčky pod ním jsou zavěšeny stoličky pro kutily, které v případě potřeby poslouží k dalšímu sezení. Scénu doplňte chladicím ventilátorem pro horké dny.

Adblock
detector