Nápady na zdobení a design kuchyně

Tipy pro zabudování kuchyňské televize

Pokud je kuchyň místem rodinného setkávání, může televize zpříjemnit vaření a zároveň udržet rodinu pohromadě. Doplňte kuchyň o televizor pomocí těchto praktických tipů na umístění a chytrých nápadů.

Celkové umístění

Při rozhodování o umístění televizoru do kuchyně berte v úvahu velikost televizoru a způsob jeho sledování. Pokud plánujete instalovat malou televizi, abyste si mohli pustit pár minut zpráv, zatímco pijete ranní kávu nebo připravujete večeři, zvažte umístění televize pod horní skříňky v blízkosti hlavního pracovního jádra kuchyně.  Pokud je hlavním účelem televizoru zabavit děti a mít je nablízku, zatímco vy vaříte, zvažte umístění o něco většího televizoru poblíž snídaňového koutu nebo banketu, kde budou mít děti místo daleko od pracovního jádra kuchyně, ale stále na dohled.

Na výšce záleží

Projděte si všechna místa v kuchyni, ze kterých chcete mít výhled na televizi. Vyšší umístění umožní, aby byl televizor viditelný z více míst v místnosti. Pokud televizor schováváte do skříňky, otočná dvířka s kapsami, která se zasouvají dovnitř skříňky, nebudou bránit výhledu. Zvažte také kuchyňskou skříňku s televizorem jako skladiště pro další technologie, jako je bezdrátový směrovač nebo kabelový box, které skryjí všechny ty černé krabičky.

Posuvné řešení

Chcete-li mít televizor plně na očích, zvažte výsuvnou přihrádku. Zásobník se vysouvá ze skříňky a umožňuje lepší sledování televizoru. Zkontrolujte hmotnostní limity na výsuvném podnosu a hardwaru, abyste se ujistili, že váš televizor není pro hardware příliš těžký. Může také umožnit otáčení televizoru, aby byl lépe viditelný ze specifických úhlů kuchyně.

Otevřené prostory

Propojte kuchyň a obývací prostor chytrým umístěním televizoru. Tato kuchyň se otevírá do obývacího prostoru a oba prostory jsou orientovány ke společné stěně, na které je umístěn nástěnný televizor. Televizor je dobře viditelný z kuchyně, z jídelního poloostrova i z obývacího prostoru na druhé straně kuchyně. Díky sestavě uprostřed si mohou televizi užívat členové rodiny ve všech částech prostoru, ať už připravují večeři, parkují u poloostrova nebo si hrají v obývacím prostoru.

Více pro vás

Jste připraveni na přestavbu kuchyně? Začněte svůj projekt s naším bezplatným průvodcem plánováním, který vás provede celým procesem přestavby a obsahuje tipy pro spolupráci s profesionály a průvodce nákupem skříněk, spotřebičů a dalších věcí!

Získejte bezplatného průvodce plánováním kuchyně.

Inspirujte se našimi oblíbenými úpravami kuchyně. Díky chytrým přestavbám se tyto kuchyně změnily ze zastaralých a neefektivních na stylové a funkční.

Prozkoumejte úžasné kuchyně před a po.

Získejte každý týden nové nápady do kuchyně. Přihlaste se k odběru našeho bezplatného newsletteru Nápady do kuchyně a koupelny a každý týden vám do schránky přijdou tipy na styl a dekorace a rady pro přestavbu.

Zaregistrujte se nyní!