Nápady na zdobení a design koupelny

5minutové opravy pro krásnější koupel

Nápady na zdobení a design koupelny

Pokud máte stěnu, která potřebuje něco navíc, zkuste namontovat plovoucí polici. Police jsou ideální paletou pro vrstvení uměleckých děl, pokladů z cest nebo lékárniček naplněných vatovými tampony a mýdly. Je to jednoduchá změna, která má velký dopad. Plovoucí police jsou navíc jednoduché na kutilské provedení a lze je přizpůsobit stylu vaší koupelny.

Naučte se stavět plovoucí police

Mluvení o podnosu

Nenechávejte tyto desky holé – umístěte pěkný podnos na jednu stranu nebo doprostřed, pokud máte dvojumyvadlo. Dodá vám to shromážděný, organizovaný designový prvek. Hledejte podnosy, které jsou stylové, ale také robustní. Chcete kus, který se snadno čistí a vydrží boj s vodou, voskem ze svíček, pleťovým mlékem a dalšími koupelnovými nepořádky.

Získejte čerstvost

Koupelna je ideálním místem pro kytici. Nejenže květiny dodají často studené místnosti plné dlaždic svěží a přírodní prvek, ale navíc ji příjemně provoní a oživí. Pořiďte si jakékoli květiny, které mají zrovna sezónu, a jednou týdně je vyměňte. Snažte se co nejlépe vyladit barevnost koupelny, a pokud máte neutrální vanu, volte světlejší odstíny. Pokud jsou týdenní čerstvé květiny mimo váš rozpočet, vyberte si několik umělých kytic nebo pokojových rostlin, které se budou měnit podle ročních období.

Praktický přízvuk

Pokud máte velkou vanu nebo prázdný kout, je postranní stolek nečekaným doplňkem, který je krásný i praktický. Můžete ho doplnit fotografií, figurkou nebo ručníkem, když vystoupíte z koupele. Hledejte stolky z odolných materiálů, jako je kov nebo proutí. Budete chtít kus nábytku, který odolá vlhkosti a snadno se čistí.

Dotyky na přání

Přidejte do své koupelny osobní nádech pomocí ručníků s monogramem. Monogramy jsou vždy v kurzu a dodají každému prostoru trochu luxusu. Pokud chcete levnou variantu, vyberte si ručníky z výprodejů a našijte na ně požadované iniciály. Nebo si méně zkušení švadleny mohou vzít ručníky do místní vyšívárny. Zvažte také monogramy na jiné části koupelny, například na župany nebo na stěny.