Nápady na domácí vylepšení

Jak si vyrobit bazén pro kutily na skladě pro zábavu na zahradě, která je přátelská k rozpočtu

Bazény s nádržemi jsou cenově dostupné, univerzální a lze je instalovat jen s několika málo nástroji. Naučte se, jak si založit vlastní bazén a jak o něj pečovat, pomocí těchto nápadů na bazény s akváriem.

Vlastní bazén na zahradě je konečně na dosah. Bazény s nádržemi nabízejí finančně nenáročnou kutilskou alternativu k tradičním bazénům a plní dvorky po celé zemi. Tyto bazény jsou venkovskou variací na nafukovací dětské bazény a jsou vyrobeny z velkých nádrží, které se původně používaly na farmách jako koryta na vodu pro dobytek. Obvykle jsou vyrobeny z pozinkovaného kovu, naplní se vodou a připojí se k filtračnímu čerpadlu, čímž se vytvoří venkovní brouzdaliště. Smyslem je poskytnout úlevu od letních veder, aniž by bylo nutné investovat do instalace nadzemního bazénu, která vyžaduje odbornou pomoc a může stát několik tisíc dolarů. Pokud přemýšlíte o tom, že byste si na zahradu pořídili bazén s nádrží typu „udělej si sám“, náš průvodce níže vás seznámí se vším podstatným, co potřebujete vědět, včetně toho, kde koupit nádrže s nádrží a jak bazén instalovat a udržovat. Dodržujte tyto pokyny pro bazény s akumulačními nádržemi a užívejte si slunění po celé léto.

Kde koupit zásobní nádrže

Zásobní nádrže najdete u prodejců zemědělských potřeb, jako jsou Tractor Supply Company, Fleet Farm a Wilco. Hledejte takový, který je alespoň 2 stopy hluboký a dostatečně velký pro požadovaný počet osob. Malé oválné bazény mohou být vhodné pro jednoho dospělého nebo pár malých dětí, ale 6 až 8stopé kulaté zásobní nádrže jsou ideální pro skupiny dvou a více osob. Nejmenší varianty začínají na zhruba 150 dolarech a větší velikosti mohou stát až kolem 500 dolarů.

Koupit: (450 USD, Tractor Supply Company)

Většina zásobních nádrží je vyrobena z pozinkované oceli, ale můžete najít i plastové zásobní nádrže, které jsou obvykle cenově dostupnější a lehčí (ale méně odolné) než kovové verze. Vzhledem k tvrdým okrajům pozinkovaných skladových nádrží by plastová nádrž mohla být bezpečnější volbou pro použití s dětmi.

Jak nastavit bazén s nádrží

Po zakoupení zásobní nádrže je prvním krokem k vytvoření bazénu výběr správného místa. Vana musí být umístěna na rovném a rovném povrchu, na kterém nejsou kameny, kořeny a jiné překážky. V případě potřeby použijte vyrovnávací písek a podbíječku k vyrovnání terénu. Pokud se rozhodnete instalovat bazén s akumulační nádrží pod povrch země, ujistěte se, že otvor má zcela rovné dno a rovné strany, než do něj umístíte nádrž. Vzhledem k velké hmotnosti se nedoporučuje umístit bazén s nádrží na terasu.