Nápady na domácí vylepšení

Stanice Potting Bench Party

Chcete-li vytvořit venkovní párty stanici, vyberte nejprve robustní lavici s velkým pultem pro servírování a dostatečně širokou policí, aby se na ni vešel dávkovač nápojů. Tato verze má toto vše a navíc jednoduchý design a povrchovou úpravu z pozinkovaného kovu, která se hodí k jakémukoli stylu nebo barvě terasy, verandy nebo terasy.

Pokud vaše lavice na květináče nemá spodní police, přidejte nízký, stabilní regál, nejlépe na kolečkách. Během večírku ji můžete vysunout, abyste do ní uložili vanu s nápoji, a posunout ji zpět, abyste do ní uložili vybavení na večírek.

Elegantní plastové boxy uchovávají venkovní sklenice a servírovací předměty přímo tam, kde je používáte. V pouzdře na zip jsou talíře vždy po ruce.

Nádobí typu „vezmi a jdi“

Nádobí potřebuje místo, které bude snadno dostupné pro časté používání. Přichyťte ke kovovému stolku magnetický kelímek na tužky a vaše koktejlové náčiní bude mít vždy svůj domov. Pro větší organizovanost použijte více nádob, abyste nářadí rozdělili podle funkce.

Rozděluj a panuj

Úložný box s přihrádkami se skvěle hodí jako sada na párty – pojme potřeby potřebné pro barmany nebo prostírání stolu. Pokud váš koš není vyroben s menšími oddíly, pořiďte si dělenou vložku, která váš velký box rozdělí. Když koš nepoužíváte, nasaďte na něj víko, abyste udrželi svíčky v suchu a nářadí v čistotě.

Zachovejte si chladnou hlavu

Nemusíte skladovat objemnou vanu s nápoji. Stejně velký koš, který používáte k ukládání sklenic a barového nádobí mezi večírky, se promění ve skvělý kbelík na led. Po skončení večírku jej vysypte, vysušte a znovu naplňte zásobami.

Nápověda k polici

Dávejte pozor na užitečné příslušenství, které může z vaší lavice na květináče udělat úložný prostor. Snadné doplňky, jako jsou nalepovací světla, magnetický háček a posuvný koš, udělají lavičku ještě praktičtější pro improvizované večírky. Tyto doplňky jsou navíc pohyblivé pro snadnou reorganizaci při různých typech setkání.