Nápady na domácí vylepšení

Garáž člověka

Nepříliš využívaná garáž prošla dramatickou a promyšlenou proměnou, aby se stala dokonalým místem pro setkávání dětí majitele domu a jejich přátel. Po odstranění nepořádku přišel na řadu styl a zábava. Zeleno-oranžová barevná paleta je vhodná pro děti a dospívající, stejně jako akcenty a svítidla inspirované 60. lety. Dřevěná podlaha, skříňky a velká pohovka ve tvaru L dodávají garáži pokojový vzhled.

Čas na svačinu

Kuchyňský kout s ledničkou, mikrovlnnou troubou a automatem (mincovní systém byl deaktivován) slouží jako občerstvovací zóna pro hladové hordy, které se zdržují v pokoji. Detaily, jako jsou vlastní skříňky, pracovní desky a mozaiková backsplash, pomáhají prostoru působit spíše jako místnost, a ne jako garáž.

Připraveno ke hře

Dlouhá řada skříní obsahuje herní systémy, karaoke stanici, vstup pro iPod a dokonce i nafukovací matrace pro přespání. Televizor s plochou obrazovkou je umístěn vysoko na stěně, aby poskytoval jasný výhled z více úhlů.

Před zrcadly byla nainstalována modrá svítidla pro zvýšení světla. Když jsou garážová vrata zavřená, do prostoru se nedostává mnoho světla. Zrcadla odrážejí světlo od svítidel a vracejí ho zpět do místnosti.

Storage Smarts

Police uvnitř skříněk dávají všemu své místo a zajišťují pořádek v hračkách, hrách a elektronice.

Na stůl

Tento malý stolek se židlemi je prostorově úsporný a pohotový, ať už slouží jako bufet na občerstvení, základna pro stolní hry nebo další místo k sezení při setkáních teenagerů.

Tipy na úpravu garáže

Pokud máte garáž, ve které je více uskladněných věcí než zaparkovaných aut, zvažte její přestavbu na obytný doplněk vašeho domova.

Horké a studené. V závislosti na tom, jak byla postavena, může být vaše garáž bez izolace a regulace teploty jako zbytek domu. Použijte nezávislé ovládání klimatizace, abyste v ní měli pohodlí.

Na úrovni. Většina podlah garáží se kvůli odvodnění svažuje směrem ke dveřím. Na tento problém myslete při plánování skříní a podlah.

Objížďka kolem dveří. Mnoho měst vyžaduje k odstranění garážových vrat povolení. Místo jejich odstranění je použijte! Vnitřní stranu natřete jako zeď a v teplých dnech vrata otevřete.

Budoucí použití. Dalším důvodem pro zachování garážových vrat v neporušeném stavu je jejich hodnota při dalším prodeji. Garáž může být významným prodejním bodem domu, proto se před úpravou garáže poraďte s realitním makléřem.

Více pro vás

Tipy pro organizaci garáže

10 způsobů, jak vylepšit garáž

Nápady pro garážové dveře