Nápady na domácí vylepšení

Genius Garage Storage Hacks

Příliš často se garáže stávají místem nepořádku. V kombinaci s děravou střechou, špinavou podlahou a plížícími se živočichy se z kdysi funkční garáže může brzy stát organizační noční můra. Se správnými nástroji však můžete získat svou garáž zpět. Tyto chytré nápady na skladování poskytnou každému předmětu své místo a nadobro vyženou nepořádek.

Konečné nápady na organizaci garáže

Dřevěné stěny

Skvělé garáže využívají vertikální prostor. Podlaha by přece měla být vyhrazena pro vozidla a velké vybavení. Maximalizujte úložný potenciál své garáže stylově instalací dřevěné lamelové stěny. Nastavitelné háčky mezi lamelami pojmou zahradní nářadí, úklidové prostředky, hrábě a košťata. Horní příčky využijte k tomu, abyste pily, sekery a další čepelové nářadí udrželi daleko od malých dětí.

Čiré kontejnery

Pokud používáte garáž jako pracoviště, pak chápete, jak je těžké udržet pořádek v drobných předmětech. Průhledné plastové nádoby připevněné víčky k základním dřevěným policím poskytují místo pro hřebíky, šrouby, matice a vruty. Toto uspořádání vám pomůže zjistit, jaký obsah se nachází uvnitř každé sklenice, a prázdné víčko slouží jako připomínka, že je třeba sklenici vrátit zpět.

Zahradní police

Mnoho zahrádkářů přísahá na venkovní lavičku na květináče, ale vlhké počasí může způsobit rezavění materiálů a zvlhnutí suchých materiálů. Přeneste květináčovou párty do interiéru a zřiďte si zahradní stanici v garáži. Regálová jednotka z nerezové oceli pojme objemné předměty a poskytne pracovní plochu, zatímco dřevěné nástěnné kolíky podepřou nářadí a příslušenství. Udržujte garážovou zahradnickou lavici v čistotě tím, že vyženete otevřené pytle s hlínou a zvolíte plastové vany s víkem uložené na spodní polici.

10 dalších způsobů modernizace garáže

Vestavěné stojany na kola

Ukládání kol na podlahu garáže je špatný nápad. Jsou velká a neskladná a jakýkoli ostrý úlomek může snadno prasknout pneumatiku. Namísto toho upevněte kola na závěsné stojany. Hledejte odolné držáky, které unesou váhu kola a zároveň nabízejí funkci rychlého uvolnění, abyste se nemuseli obtěžovat s výjezdem na cestu.

Dokonalý Pegboard

.

Pegboard je skvělý úložný nástroj – je levný, snadno se instaluje a snadno se upravuje. Tato zarámovaná kolíčková deska je vybavena jednoduchými háčky na pily, kleště, klíče a kladivo. Nejčastěji používané předměty můžete mít ve výšce očí, méně oblíbené zboží pak zavěste výše.

Další kreativní využití lepenky

Vyhledat

Garážová vrata se nikdy nemontují v jedné rovině se stropem garáže. Využijte tedy prostor navíc! Namontované kovové konzoly unesou váhu dlouhých a lehkých předmětů. Je to skvělé místo pro uložení předmětů používaných jen několikrát do roka – například žebříku vyhrazeného pro zavěšení vánočního osvětlení nebo páru lyží.

Připraveno k recyklaci

Odpadkový koš je důležitým prvkem každé garáže, ale velké modré koše mohou zabírat spoustu drahocenného místa. Místo toho investujte do stohovatelné jednotky. Na každou vrstvu regálu házejte jiné předměty – nahoře papír a lepenku, uprostřed plasty a dole plechovky – pro snadnou a předem roztříděnou recyklaci.