Lepší domy a zahradní časopis

Úřední hodiny: Seznamte se s výcvikovým zakladatelem Payal Kadakia

Dostat zaplaceno za to, co vás baví, je sen, se kterým se může ztotožnit každý. Věnovat čas a energii něčemu, co vás baví, je zdánlivě snadné. Payal Kadakia dokázala proměnit své vášně v kariéru, zde je několik jejích nejlepších tipů, jak to můžete udělat i vy.

Najděte si čas na své vášně

Musíte si udělat prostor pro věci, které vás v životě nejvíce baví. Věnovat se něčemu, co vás baví, přirozeně vede k oddanosti. To vám zase dodá sebedůvěru a zvýší vaše šance na úspěch.

Udělejte skok víry

Bez trochy rizika není skutečné odměny. Vystoupit z komfortní zóny může být děsivé, ale také je to místo, kde dochází k růstu. Navíc vyzkoušení něčeho nového a poučení se z vlastních chyb vám může pomoci vytvořit značku, která si udrží svou sílu.

Nastavte se na úspěch

Velkou součástí úspěchu je přijmout neúspěch a hlavně se z něj poučit. Když se vám nedaří, je třeba se naučit, co nefungovalo, a být otevřený konstruktivní kritice, jak problém odstranit.

ClassPass umožňuje lidem všech úrovní fyzické zdatnosti přístup k butikovým fitness lekcím a posilovnám, aniž by se museli vázat závaznými smlouvami. Od svého spuštění v roce 2011 zprostředkoval ClassPass více než 25 milionů rezervací v 8 000 studiích ve 39 městech po celém světě.

Kliknutím sem se dozvíte více o službě ClassPass.

Další inspirativní rozhovory ze série videí Office Hours with Lilliana Vazquez sledujte zde.