Krása a styl

Nejste si jisti, kterou kulmu potřebujete? Zde je váš kompletní průvodce

Ne všechny kulmy jsou stejné a ne všechny vám budou vyhovovat. Když si prohlížíte horké nástroje, musíte se zaměřit na několik věcí, ale nejdůležitější je velikost. Pokud je hlaveň příliš velká, vlasy se vám vůbec nenatočí. Pokud je ale příliš malý, zůstanou vám velmi natužené, což pravděpodobně nechcete. V podstatě potřebujete kulmu typu Goldilocks – ani příliš velkou, ani příliš malou, ale takovou, která je tak akorát. Ale než začnete obcházet svůj oblíbený obchod s kosmetikou nebo se ztratíte při procházení všech možností na internetu, udělali jsme všechnu těžkou práci za vás. Zde jsou naše oblíbené kulmy a hůlky různých velikostí a cenových kategorií, abyste si mohli vybrat tu nejlepší pro své vlasy.

2palcová hlaveň

Chcete volné, strukturované vlny a objem, který by mohl napodobit vyfouknutí? Sáhněte po 2palcovém barelu, který vytvoří okouzlující lokny a dodá vlasům objem jako ze salonu. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, kupte si 2palcový barel pouze v případě, že máte středně dlouhé až dlouhé vlasy, které vám sahají alespoň několik centimetrů po ramena. Tato varianta však dodá i kratším vlasům pružnost.

Koupit: (60 USD, Target)

1,25palcová hlaveň

Můžete si vytvořit nádherné plážové vlny svého stylisty; tento 1,25palcový barel vám zajistí celoroční vzhled. Tato varianta je nejvhodnější pro středně dlouhé vlasy (kolem ramen) a je navržena tak, aby vám poskytla volné kudrny, které vydrží.

Koupit: Hot Tools NanoCeramic Curling Iron (60 dolarů, Ulta)

1palcová hlaveň

Chcete kudrnatý účes s pořádným odskokem? Použijte centimetrový barel a vytvořte si pěkné, pevné prstýnky. (Poznámka: Čím kratší jsou vaše vlasy, tím volnější budou lokny, protože je méně vlasů, které lze obtočit kolem barelu.) Iontová technologie vlasy zkrotí, aby se méně krepatily a více leskly.

Koupit: (145 dolarů, Sephora): Digitální kulma Drybar The 3-Day Bender (145 dolarů, Sephora)

1,25palcová hůlka

Pokud vám používání kulmy není přirozené, zvažte raději použití kulmy. Pro dosažení dokonalé textury je ideální 1,25palcová hůlka. Vyzkoušejte rychle se zahřívající keramický nástroj, jako je tento, který omezí krepatění a pomůže vám dosáhnout volných, lesklých vln během okamžiku.

Koupit: (24 dolarů, Target): Bed Head Curlipops Curling Wand (24 dolarů, Target)

1-palcová hůlka

Hůlka o velikosti 1 palce se skvěle hodí k vytváření vln dokonalé velikosti na boby a kratší střihy. Poohlédněte se po zúženém tvaru, který vám poskytne větší flexibilitu při úpravě (jinými slovy, můžete mít kudrliny pevně utažené nebo volné). Tato keramická hůlka se dokáže během 30 sekund zahřát na 400 stupňů a má pět nastavení tepelného stylingu.

Koupit: (20 dolarů, Ulta)

Adblock
detector