Krása a styl

Přidáváme všechny cílové náušnice na náš seznam přání

Vánoční sezóna nám dává záminku, abychom si v módě dopřáli něco navíc (ošklivé svetry?), a jedním z našich nejoblíbenějších způsobů, jak to udělat, jsou slavnostní náušnice. Letos v zimě spolupracovala šperkařská společnost BaubleBar se společností Target a vydala řadu cenově dostupných doplňků, které jsou ideální pro Vánoce. Přidáním páru náušnic s červenými mašlemi nebo barevným světelným vláknem k jinak jednoduchému zimnímu oblečení můžete změnit celý svůj vzhled. A když to dokážete za cenu kolem 13 dolarů, je to velká výhra jak pro váš styl, tak pro vaši peněženku.

Související položky

Multicolor String-Light Earrings

Ať už dáváte přednost bílým, nebo pestrobarevným vánočním světýlkům, myslíme, že se všichni shodnou na tom, že tyto náušnice s řetězovým světlem jsou zábavné. Náušnice jsou vyrobeny z akrylu se skleněnými kamínky a jsou dlouhé 2,75 palce. Jasné barvy se dobře kombinují se svetrem neutrální barvy.

Koupit: Náušnice SUGARFIX by BaubleBar String Light Drop, 12,99 dolarů

Slavnostní náušnice s mašlí

Koupit: SUGARFIX by BaubleBar Holiday Bow Drop Earrings, 12,99 USD

Zlaté náušnice s korálky

Tyto oslnivé obruče z korálků připomínají věnec z ornamentů. Dodávají se v pěti barvách a jsou dlouhé něco málo přes 3 palce. A nemusíte se bát, že by byly příliš těžké – v popisu je uvedeno, že jsou lehké pro celodenní nošení.

Koupit: SUGARFIX by BaubleBar Lustrous Beaded Hoop Earrings, 12,99 dolarů.

Delicate Beaded Bow Earrings

Koupit: SUGARFIX by BaubleBar Náušnice s korálkovou mašlí, 12,99 dolarů

Barevné světelné náušnice s obručí

Pokud máte rádi doplňky, možná jste si všimli, že se do módy vracejí obruče. Zapojte se do tohoto trendu s těmito pestrobarevnými akrylovými náušnicemi. Líbí se nám, že velikost obručí není příliš velká, ale barvy jsou stále poutavé.

Koupit: Náušnice SUGARFIX by BaubleBar String Light Hoop Earrings, 12,99 dolarů.