Krása a styl

Sephora zahajuje v prosinci měsíční spořící akci pro členy

Právě teď vás pravděpodobně zaměstnávají všechny ty skvělé nabídky na Černý pátek a Kybernetické pondělí, ale část svého rozpočtu na dovolenou si budete chtít ušetřit na prosinec. Sephora právě vyhlásila vůbec první Sephorathon, měsíční akci se slevami na vaše oblíbené kosmetické produkty. V období od 3. prosince 2020 do 1. ledna 2021 proběhnou čtyři nabídky s množstvím slev a akcí. Abyste je však mohli využít, musíte být členy programu odměn Sephora Beauty Insider, takže pokud jimi ještě nejste, nezapomeňte si vytvořit účet. Zde je to, co potřebujete vědět o Sephorathonu, abyste mohli milovníkovi krásy, ať už jste to vy nebo někdo výjimečný, pořídit vše, co má na svém seznamu přání.

Nabídka dolarové úspory

První akce bude probíhat od čtvrtka 3. prosince do středy 9. prosince. S kódem 2020SAVE získáte jednorázovou slevu na nákup. Členové Rouge získají slevu 25 dolarů ze 75 dolarů, VIB 20 dolarů ze 75 dolarů a Insider 15 dolarů ze 75 dolarů.

Násobitel bodů

Od čtvrtka 10. prosince do středy 16. prosince získají členové za každý utracený dolar více bodů. (Připomínáme, že každý utracený dolar je 1 bod.) Pokud jste Rouge, získáte za každý dolar 4krát více bodů, VIB získá 3krát více bodů a Insider dvakrát více bodů.

Super sobota

Výprodej ve slevě

Poslední nabídka platí od neděle 20. prosince do pátku 1. ledna, kdy můžete získat dodatečnou slevu 20 % na veškeré zboží ve výprodeji. VIB a Rouge získají slevu s kódem SAVEFIRST od 20. prosince do pátku 25. prosince. Insiderky mohou od soboty 26. prosince do 1. ledna použít kód MAJORSALE a získat stejnou slevu.

Nezapomeňte: Pokud ještě nejste členem programu odměn, je to zcela zdarma. Stačí přejít na webové stránky Sephora a postupovat podle pokynů k registraci. O vašem statusu rozhoduje množství peněz, které utratíte, takže abyste získali ty nejlepší nabídky, měli byste si vytvořit účet a začít nakupovat.