Krása a styl

7 přírodních účesů s nízkou údržbou

Objevte přirozenou strukturu svých vlasů díky těmto krásným nápadům na kudrliny a vlny.

Uvažujete o tom, že byste si oblíbili svou přirozenou strukturu? Inspirujte se těmito sedmi vzhledy. Od volných vln až po pevné kudrny – každý si najde něco pro sebe a pro každou texturu.

Volné vlny

Nejenže jsou rozpuštěné vlny naprosto trendy, ale navíc vypadají stejně dobře na každé délce vlasů, ať už máte střih na límeček, jako zde, nebo kratší či delší. Také pěkné: Rozpuštěné vlny se hodí jak na den na pláži, tak na výjimečný večer.

Přírodní kadeře

Nechte své kadeře volně plynout, čím větší, tím lepší! Klíč k tomu, aby si zachovaly svůj tvar? Vyfénujte je pomocí difuzéru, který vytváří jemné a rovnoměrné teplo, aby se kudrliny neroztrhaly.

Definované spirály

Chcete-li dosáhnout dokonalejšího účesu, nezapomeňte vlhké vlasy natřít krémem proti krepatění, který pomůže zkrotit neposedné vlasy.  Můžete také použít malou kulmu, která ještě více zvýrazní přirozený tvar vašich kadeří.

Twist Out

Tento účes je vhodný pro ty, kteří neradi denně myjí vlasy šamponem, a snadno vydrží dva, tři nebo dokonce čtyři dny. Je to také ideální vzhled při přechodu od chemického ošetření vlasů k jejich přirozenému nošení.

Kroucení prstů

Aby se vám kořínky nezvětšovaly, natáčejte vždy jen malé úseky a před natáčením vlasy napusťte přípravkem. Bonus: Tyto lokny můžete po několika dnech snadno přeměnit na účes do drdolu nebo jiný styl.

Wash & Go

K dosažení tohoto účesu stačí použít šampon bez sulfátů, hydratační kondicionér, kondicionér na vlasy a rozčesat je. Ten dodá vlasům hydrataci, pomůže je rozčesat a zabrání jejich krepatění.