Krása a styl

Tento čistý lak na nehty Genius vám pomůže omezit váš návyk na nehty

Každý má své malé neřesti. Pro někoho je to mlsání sladkostí nebo nákupní horečky, pro jiného okusování nehtů. Tohoto běžného zlozvyku je těžké se zbavit, ale stojí to za to, abyste konečně odhalili zdravé a silné nehty a minimalizovali riziko onemocnění způsobených šířením bakterií z rukou do úst (zejména v období chřipek, které číhá za rohem). Ačkoli existuje mnoho metod, jak se tohoto zlozvyku zbavit – včetně nošení rukavic a krátkého střihu nehtů, aby se neměly čím kousat , nakupující na Amazonu přísahají na jeden konkrétní lak, který to dokáže.

Lak na nehty Mavala Stop, 15,50 USD na Amazonu, je čirý lak s hořkou kovovou chutí, který uživatele ve věku 3+ odradí od kousání nehtů. Silný vzorec je neškodný, ale účinný a podle popisu jej doporučují zubaři, ortodontisté a pediatři.

Přípravek se nanáší stejně jako jakýkoli jiný lak na nehty. Stačí nanést jednu nebo dvě vrstvy přímo na povrch nehtů nebo i na barevný lak, a to každých několik dní, dokud se nezbavíte návyku kousání nehtů. Před opětovným nanesením jen nezapomeňte odstranit předchozí vrstvy Mavala Stop pomocí odlakovače, aby byla nová vrstva hladká a rovnoměrná.

Koupit: Mavala Stop, $15.50, Amazon

Mavala Stop je produktem Amazon’s Choice, což je pečeť, která se uděluje pouze produktům s vysokým hodnocením, dobrou cenou a okamžitou expedicí. Výrobek získal více než 5 000 pětihvězdičkových hodnocení a zákazníci na něj přísahají, protože jim (a jejich dětem) pomáhá zbavit se nehygienických návyků.

„Je mi 45 let a v průběhu let jsem vyzkoušel všechny produkty… Tohle byl zázrak. Nedokážu popsat tu chuť, ale řeknu jen, že kvůli ní nechci mít ruce blízko obličeje… Ale je to malá cena za to, že se zbavím tohoto zlozvyku… [Moje nehty jsou] nejdelší, jaké jsem kdy měla!“ napsala jedna zákaznice. Jiná recenzentka si výrobek pochvalovala a prohlásila: „To je ono. Odpověď. Konečně!… Stojí to za každý cent.“

Ačkoli většina uživatelů byla s produktem spokojena, někteří poznamenali, že musíte být pilní, abyste přestali nadobro. „Jsem 33letý muž a celý život jsem si kousal nehty. Lak [na nehty] kousání nehtů zastaví v jeho počátcích. Musíte však vydržet,“ napsal jeden z recenzentů.

Pokud byste potřebovali trochu pomoci od zlozvyku kousání nehtů, vyzkoušejte tento chytrý lak. Vaše podzimní manikúra vám poděkuje!