Krása a styl

Příprava se Salmou Hayek

Otvírač očí

První, co udělám, je, že se napiju kávy. Nejraději ji mám s kokosovým mlékem, je vynikající! Další věc, kterou si dávám, je kefír, fermentovaný nápoj, který chutná jako jogurt. Někdy do něj dávám ovoce, ořechy, med a trochu včelího pylu. Jídla mám ráda, ale den začínám trochu lehčeji.

Kůže

Ráno si obličej nemyji. Moje babička mě učila, že když si večer obličej dobře vyčistíte, neměl by být ráno špinavý a nechcete se zbavit olejů, které vaše pleť během spánku tak usilovně vytvářela. Místo toho si obličej lehce postříkám růžovou vodou a pak si na oči a rty nanesu oční krém a na obličej krém proti stárnutí.

Líčení

Raději strávím více času s dcerou nebo manželem, než abych se ráno líčila. Ale když už musím, přimíchám tekutý make-up Nuance Flawless Finish Liquid Foundation v barvě Medium Warm (14,99 dolarů, cvs.com) do pleťové vody a udělám z něj tónovaný hydratační krém. Pak si sluneční skvrny přetřu jen základem.

Fitness

Měl jsem hodně zranění, takže se více soustředím na jógu a uvědomění si svého těla. Také jsem se naučila, že k získání kondice patří uvolnění na správných místech, jako jsou ramena a krk.

Obuv

Když nosíte správné boty, nosíte se lépe po celý den. Moje nohy nemají rády boty bez podpory klenby, takže když nemám podpatky, nosím tenisky Fenty Puma by Rihanna.